• Kategorie
  • Pułapka na koty EEZICATCH CAT TRAP [VXV]

Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon
Pułapka Eezicatch Cat TrapTM jest najnowszą konstrukcją z serii pułapek a koty Cat Trap , zbudowaną z siatki drucianej o rozmiarze oczek 2,5 cm x 2,5 cm, z drutu 1,6 mm, pokrytego czarną malowana powłoką dla zapewnienia długiego okresu przydatności do eksploatacji. Czarny kolor ułatwia wtopienie się pułapki w tło otoczenia.

Staraliśmy się stworzyć pułapkę, która byłaby lekka, ale bez ustępstw kosztem wytrzymałości. Pułapka Eezicatch Cat TrapTM przetrwa wiele lat ciągłego użytkowania. Pułapka została również zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić chwytanie zwierząt bez wywoływania niepotrzebnego stresu. Drzwiczki pułapki są zamykane z użyciem prostego mechanizmu wykorzystującego pierścień ślizgowy i jest to jedyna pułapka z serii Cat Trap posiadająca drzwiczki otwierające się na zewnątrz. Aby ustawić pułapkę należy po prostu podnieść i zaczepić drzwiczki nad drążkiem uruchamiającym, aby zapewnić w ten sposób łagodne i chroniące przed stresem działanie pułapki.

Tylne drzwiczki przesuwane są do góry, aby umożliwić przeniesienie kota do klatki ograniczającej Trap Transfer (236-354) lub innej klatki transportowej.

Długość 76 cm x Szerokość 28 cm x Wysokość 28 cm. Waga 7 kg.

178-341 Pułapka Eezicatch Cat TrapTM, podłoga siatkowa
178-342 Pułapka Eezicatch Cat TrapTM, podłoga stała
178-342A Zapasowe drzwiczki z tworzywa Polyglass

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt