• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Techmedica.eu

Dziedzina medycyny, jaką jest audiologia, rozwija się bardzo szybko. A to wszystko przez nieznośny hałas, który nas zewsząd otacza. Głośna muzyka na koncertach, złe warunki pracy czy też brak odpowiedniej troski o uszy powodują, że coraz więcej osób zmaga się z problemami ze słuchem. Wiedząc jak ważna jest odpowiednia diagnostyka w tym zakresie, przekazujemy specjalistom sprzęt najwyższej jakości. Bo zdrowie stanowi zawsze wartość nadrzędną.

Nasza firma działa jako sklep zaopatrujący gabinety, przychodnie i szpitale w niezbędną aparaturę. Od początku naszej działalności śledzimy nowinki technologiczne w naszej branży i wybieramy te najbardziej skuteczne, by poznać je mogli również nasi Klienci. 

Firmę Techmedica.eu tworzą ludzie, którzy posiadają wieloletnie doświadczenie w pracy z aparaturą medyczną. Zatrudniamy najlepszych techników, którzy są do dyspozycji naszych Klientów. Samodzielna kalibracja audiometru sprawia Państwu problem? Pomożemy rozwiązać ten problem. To właśnie nasi fachowcy odpowiadają za odpowiednie skonfigurowanie urządzeń i skalibrowanie ich ze sprzętem znajdującym się w gabinetach diagnostycznych. 

Gwarantujemy pełną opiekę naszych przedstawicieli. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeszcze przed dokonaniem jakiegokolwiek zakupu. Zależy nam na tym, aby nasza firma była kimś więcej niż tylko kolejnym pośrednikiem. Pomagamy w doborze odpowiedniego sprzętu, który pozwoli na precyzyjne wykonywanie badań. W przypadku usterek technicznych serwisujemy sprzęt w ramach gwarancji.

Naszym celem jest umożliwienie diagnostykom komfortowej pracy, a Pacjentom komfortowego badania. Dlatego stawiamy wyłącznie na sprzęt najwyższej jakości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz sklep jest do Państwa pełnej dyspozycji.


Uwaga! Poniżej bezpośrednie dane kontaktowe firmy.
Bardzo prosimy, aby podczas kontaktu powołać się na MEGAVET. 
Tym małym gestem wynagrodzisz naszą pracę.


Techmedica.eu

ul. Włodzimierza Tetmajera 65E/2

31-352 Kraków

tel. +48 697 729 036

info@techmedica.eu
www.techmedica.eu

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?