• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MODER ELECTRO

Sprzęt diagnostyczny i weterynaryjny Firma Moder Electro wprowadziła na rynek od 1980r.  Do zakresu naszej działalności zaliczamy sprzedaż, szkolenia, serwis i naprawę analizatorów diagnostycznych i weterynaryjnych.

W okresie swojej działalności współpracowaliśmy z najlepszymi Firmami diagnostycznymi, takimi jak: HTL, Cormay, ICN, Roche®, ABX Horiba®, bioMerieux®, Siemens,® Johnson&Johnson®, BorPol.

Współpraca z tak znakomitymi Firmami o światowym poziomie, pozwoliła nam pozyskać  najwyższą wiedzę i doświadczenie we wszystkich dziedzinach diagnostyki  medycznej.

W działalności serwisowej posiadamy najlepiej wyposażoną pracownię kontrolno - pomiarową oraz precyzyjne urządzenia produkcyjne, które umożliwiają regenerację lub wytworzenie nawet najbardziej złożonego podzespołu.

Posiadamy pełną gamę oryginalnych części i podzespołów do naprawy, ale dysponujemy również  zamiennikami o takich samych parametrach w bardzo atrakcyjnych cenach. 

Nasz dział kontroli jakości wielokrotnie testuje oferowane i naprawiane urządzenia co pozwala nam maksymalnie zredukować odsetek reklamacji. 

Załoga firmy posiada niezbędną wiedzę potwierdzoną wymaganymi certyfikatami, od wszystkich wymienionych Firm z zakresu szkolenia, eksploatacji i serwisu analizatorów.

Dodatkowo oferujemy odczynniki hematologiczne i biochemiczne do wszystkich występujących w Polsce analizatorów oraz materiały eksploatacyjne.

Posiadamy największy w kraju wybór używanych analizatorów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej.
Współpracujemy z ponad 2000 stałych klientów, dla których jesteśmy uczciwym i wiarygodnym partnerem.

Cena po zalogowaniu

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?