• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Biomag VET

Biomag VET   -  producent   urządzeń do terapii pulsacyjnym polem magnetycznym niskich częstotliwości dla małych zwierząt  (psy,koty)  i koni.
Jesteśmy czeską firmą, a nasza siedziba znajduje się w w Jičínie. Produkcja naszych urządzeń odbywa się w Horní Libchavie i w Kladnie. Działalność rozpoczęliśmy w 1991 roku.   Dzisiaj należymy do czołówki światowej producentów urządzeń pulsacyjnej magnetoterapii ludzi i zwierząt. Swoje urządzenia sprzedajemy do ponad 30 krajów świata.
W naszej produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze procedury, rozwiązania najnowszej generacji, a także ekologiczne, nieszkodliwe materiały.
Biomag VET koncentruje się na dbałości o najwyższą jakość produktów i i wysoki poziom technologiczny, przekładający się na skuteczność rehabilitacji i profilaktyki.

Nasze cele realizujemy poprzez długofalową współpracę z partnerami handlowymi oraz placówkami leczniczymi w Unii Europejskiej na całym świecie. Zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy dalszych informacji.


Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?