• Categories
  • Search
  • Manufacturer - KRUUSE

Firma JØRGEN KRUUSE A/S od wielu lat jest obecna na rynku weterynaryjnym. Rozpoczęła swoją działalność w 1896 roku w Langeskov, centralnej części Danii. Dziś, KRUUSE należy go głównych dostawców artykułów dla lekarzy weterynarii na świecie. Zatrudniamy ponad 250 osób w Danii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Chinach.

Bezpośrednio dostarczamy nasze produkty w Danii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Polsce. W pozostałych krajach nasz asortyment dostępny jest dla lekarzy weterynarii poprzez sieć dystrybutorów.

Szeroka gama produktów – rozwój – jakość

W naszej bazie magazynowej swoje numery katalogowe ma już ponad 12000 produktów. Posiadamy w ofercie pełen asortyment. Od narzędzi chirurgicznych, przez materiały eksploatacyjne, elementy wyposażenia praktyk,najwyższej, światowej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, przeznaczony zarówno dla zwierząt towarzyszących jak i gospodarskich.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość. Mają one w pełni spełniać oczekiwania każdego z naszych Klientów, w każdych warunkach jego pracy.

Dobrze znane marki KRUUSE: BUSTER, KRUTEX, EQUIVET i BOVIVET to produkty najwyższej jakości i funkcjonalności, dostosowane do potrzeb lekarzy weterynarii. 
Jako firma stale pracujemy nad poszerzaniem i udoskonalaniem naszej gamy produktowej. W tym celu ściśle współpracujemy z lekarzami weterynarii z całego świata. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy koordynują zarządzanie produktem, tworzą zaplecze techniczne, organizują programy edukacyjne i szkoleniowe.

Od 25 lat KRUUSE jest wyłącznym dystrybutorem Hills Pet Premium na rynki Danii, Szwecji, Norwegii i Islandii. Ponadto reprezentujemy wielu wiodących producentów technologii weterynaryjnych w Skandynawii, Europie oraz globalnie, jako wyłączny dystrybutor na świat.

Naszym produktom stawiamy także wysokie wymagania w kwestii ochrony środowiska.

Logistyka na najwyższym poziomie

Niezawodność i krótki czas dostaw, stanowią priorytet dla utrzymania prawidłowych stosunków handlowych. KRUUSE posiada w pełni zautomatyzowany magazyn i pakowalnię. Dzięki temu nasze przesyłki docierają do Klientów szybko i sprawnie.

Firma o zasięgu międzynarodowym 
Produkty KRUUSE  dostępne są dla lekarzy weterynarii na całym świecie przez sieć blisko 350 dystrybutorów, w 100 krajach naszego globu. 

Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych specjalistów branży weterynaryjnej, służących radą i pomocą.  Wśród nas są przedstawiciele niemalże wszystkich krajów i kultur. Staramy się zawsze zrozumieć potrzeby Klienta. Różnorodność krajów to także różnorodność języków. Służymy wsparciem we wszystkich językach obcych, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, polskim, chińskim a ostatnio także włoskim.

Jesteśmy obecni na wszystkich, najważniejszych kongresach weterynaryjnych, na całym świecie. Bezpośrednio lub we współpracy z naszymi lokalnymi dystrybutorami.

Nasza misja
Produkujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy produkty, które zapewniają zwierzętom zdrowie a lekarzom weterynarii – gwarantują odpowiednie warunki pracy.

Nasza wizja 
KRUUSE jako preferowany dostawca i partner biznesowy dla weterynarii na świecie.

This category has no products