• Categories
  • Search
  • Manufacturer - KRUUSE

Firma JØRGEN KRUUSE A/S od wielu lat jest obecna na rynku weterynaryjnym. Rozpoczęła swoją działalność w 1896 roku w Langeskov, centralnej części Danii. Dziś, KRUUSE należy go głównych dostawców artykułów dla lekarzy weterynarii na świecie. Zatrudniamy ponad 250 osób w Danii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii, Polsce i Chinach.

Bezpośrednio dostarczamy nasze produkty w Danii, Szwecji, Norwegii, Wielkiej Brytanii i Polsce. W pozostałych krajach nasz asortyment dostępny jest dla lekarzy weterynarii poprzez sieć dystrybutorów.

Szeroka gama produktów – rozwój – jakość

W naszej bazie magazynowej swoje numery katalogowe ma już ponad 12000 produktów. Posiadamy w ofercie pełen asortyment. Od narzędzi chirurgicznych, przez materiały eksploatacyjne, elementy wyposażenia praktyk,najwyższej, światowej klasy sprzęt diagnostyczny i zabiegowy, przeznaczony zarówno dla zwierząt towarzyszących jak i gospodarskich.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze produkty cechowała najwyższa jakość. Mają one w pełni spełniać oczekiwania każdego z naszych Klientów, w każdych warunkach jego pracy.

Dobrze znane marki KRUUSE: BUSTER, KRUTEX, EQUIVET i BOVIVET to produkty najwyższej jakości i funkcjonalności, dostosowane do potrzeb lekarzy weterynarii. 
Jako firma stale pracujemy nad poszerzaniem i udoskonalaniem naszej gamy produktowej. W tym celu ściśle współpracujemy z lekarzami weterynarii z całego świata. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy koordynują zarządzanie produktem, tworzą zaplecze techniczne, organizują programy edukacyjne i szkoleniowe.

Od 25 lat KRUUSE jest wyłącznym dystrybutorem Hills Pet Premium na rynki Danii, Szwecji, Norwegii i Islandii. Ponadto reprezentujemy wielu wiodących producentów technologii weterynaryjnych w Skandynawii, Europie oraz globalnie, jako wyłączny dystrybutor na świat.

Naszym produktom stawiamy także wysokie wymagania w kwestii ochrony środowiska.

Logistyka na najwyższym poziomie

Niezawodność i krótki czas dostaw, stanowią priorytet dla utrzymania prawidłowych stosunków handlowych. KRUUSE posiada w pełni zautomatyzowany magazyn i pakowalnię. Dzięki temu nasze przesyłki docierają do Klientów szybko i sprawnie.

Firma o zasięgu międzynarodowym 
Produkty KRUUSE  dostępne są dla lekarzy weterynarii na całym świecie przez sieć blisko 350 dystrybutorów, w 100 krajach naszego globu. 

Nasi pracownicy to grupa wykwalifikowanych specjalistów branży weterynaryjnej, służących radą i pomocą.  Wśród nas są przedstawiciele niemalże wszystkich krajów i kultur. Staramy się zawsze zrozumieć potrzeby Klienta. Różnorodność krajów to także różnorodność języków. Służymy wsparciem we wszystkich językach obcych, w tym angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim, polskim, chińskim a ostatnio także włoskim.

Jesteśmy obecni na wszystkich, najważniejszych kongresach weterynaryjnych, na całym świecie. Bezpośrednio lub we współpracy z naszymi lokalnymi dystrybutorami.

Nasza misja
Produkujemy, sprzedajemy i dystrybuujemy produkty, które zapewniają zwierzętom zdrowie a lekarzom weterynarii – gwarantują odpowiednie warunki pracy.

Nasza wizja 
KRUUSE jako preferowany dostawca i partner biznesowy dla weterynarii na świecie.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?