• Kategorie
  • Chwytak na psy z szybkim zwalnianiem typu GRASPER [VXV]

Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon
CHWYTAK NA PSY Z SZYBKIM ZWALNIANIEM TYPU GRASPER Z MECHANIZMEM NATYCHMIASTOWEGO BLOKOWANIA


Chwytak zwierząt Grasper stał się niezbędnym narzędziem dla osób, których praca związana jest z kontrolą i dobrostanem zwierząt, zwłaszcza w przypadku kontaktu z psami.

Korzystanie z chwytaka Grasper okazało się jak najbardziej pozytywnym i skutecznym sposobem przy chwytaniu bezpańskiego psa, ratowaniu uwięzionego i nerwowego lub gdy trzeba poradzić sobie w bezpieczny i humanitarny sposób z psem, który jest agresywny lub wściekły. W takich i wielu innych sytuacjach zwierzę można opanować i poskromić z bezpiecznej odległości.

Chwytaki typu Grasper rozwinięto dzięki ścisłej współpracy z osobami i organizacjami działającymi w terenie, a wyniki tej współpracy odzwierciedlają się w solidności i prostej obsłudze naszych produktów.
Podczas chwytania bezpańskich psów, szybkość ma zasadnicze znaczenie. Po założeniu pętli wokół szyi psa, operator może pociągnąć za sznur, aby zacisnąć chwytak Grasper, zostanie on wtedy natychmiast zablokowany w wymaganym położeniu. Pies zostanie bezpiecznie zatrzymany, bez konieczności stosowania siły ze strony operatora.
Jeżeli wymagane jest zastosowanie większej pętli, wystarczy pociągnąć gałkę znajdującą się końcu chwytaka, aby wyciągnąć w ten sposób więcej liny.

Chwytak wyposażony jest w rękojeść. Części, które mogą wejść w kontakt ze zwierzęciem pokryto tworzywem sztucznym, aby zapobiec przypadkowemu uszkodzeniu zębów psa. Jeżeli operatora zobowiązano do umieszczenia psa w furgonetce lub schronisku dla psów, to mechanizm szybkiego zwalniania można obsługiwać poprzez pociągnięcie znajdującego się na chwytaku pierścienia, co spowoduje natychmiastowe uwolnienie zwierzęcia do bezpiecznego otoczenia.

Nr. katalogowy długość (cm)
106-307-24 61                        
111-309-28
Linka zamienna
108-307-36 91
111-309-36
Linka zamienna
110-307-48 122
111-309-48
Linka zamienna
109-307-60 152
111-309-60
Linka zamienna
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt