• Categories
  • Search
  • Manufacturer - RESULT Kancelaria Prawna


Misją Kancelarii Prawnej RESULT K. Witkowski & Spółka–Spółka Komandytowa jest zaproponowanie Klientowi optymalnych rozwiązań, dających poczucie pewności w procesie podejmowania decyzji.

Zgromadzone przez nas kilkuletnie doświadczenie w świadczeniu usług doradztwa oraz posiadany zespół, w którym poszczególne osoby specjalizują się w ściśle określonych obszarach pozwala nam na optymalizację środków używanych przy realizacji konkretnego zlecenia.


Szefem naszego działu prawa administracyjnego i postępowania administracyjnego jest dr n. pr. Michał Rudy. Tematyką z zakresu prawa sanitarnego, prawa weterynaryjnego, prawa żywnościowego, prawa farmaceutycznego oraz wspólnotowego prawa europejskiego zajmuje się on od ponad 10 lat.

Prowadzimy obsługę prawną zakładów leczniczych dla zwierząt, hurtowni produktów leczniczych weterynaryjnych, przedsiębiorstw sektora spożywczego oraz koncernów farmaceutycznych.

W zakresie naszych kompleksowych usług oferujemy doradztwo prawne zarówno w specjalistycznych sprawach związanych z prowadzeniem działaności na rynku weterynaryjnym i sektorze spożywczym, jak i związanych z typową działalnością gospodarczą. Specjalizujemy się w obsłudze wierzytelności.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie www.prawoweterynaryjne.pl oraz do zamówienia naszego newslettera.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?