• Categories
  • Search
  • Manufacturer - ELEKTRONIKA I ELEKTROMEDYCYNA

​Firmę Elektronika i Elektromedycyna założono w Otwocku w 1986 roku. Przez ćwierć wieku wprowadziliśmy do użytku kilkanaście tysięcy urządzeń różnych typów i kilku generacji. Nasze aparaty pracują we wszystkich regionach Polski i w wielu miejscach za granicą.

Tworząc nasze urządzenia wykorzystujemy doświadczenie zdobyte przez 25 lat istnienia, postępując jednocześnie z duchem czasu. Najnowsza generacja naszych aparatów ma oryginalne wzornictwo - własne obudowy wtryskowe oraz kolorowe ekrany graficzne z panelem dotykowym. Duży nacisk kładziemy na łatwość użytkowania – wykonywanie większości czynności jest intuicyjne i nie wymaga uczenia się na pamięć instrukcji obsługi.

Nasze aparaty przeznaczone są do pracy ciągłej – niejednokrotnie wykorzystywane są w placówkach na 2 zmiany przez okrągły rok. Takie użytkowanie nie stanowi dla nich żadnego wyzwania. W utrzymaniu urządzeń w ruchu pomaga też rozległa sieć kilkudziesięciu autoryzowanych serwisów w całym kraju.

Starannie badając potrzeby użytkowników właściciele firmy dbają o ciągłą modernizację i ulepszanie wyrobów. Wynikiem tej pracy są kolejne, coraz bardziej funkcjonalne i nowoczesne urządzenia. Dokładane są starania, aby stale udoskonalać łatwość obsługi, rozszerzać zakres zastosowań oraz poprawiać niezawodność i bezpieczeństwo obsługi.

Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom jakościowym klientów, przedsiębiorstwo wdrożyło i stosuje certyfikowany system zarządzania jakością spełniający wymagania europejskich norm EN ISO 9001 oraz EN ISO 13485. Wyroby przed wprowadzeniem do sprzedaży poddawane są procedurze oceny zgodności z wymaganiami zasadniczymi Dyrektywy Rady 93/42/EEC i są oznakowywane znakiem CE.

Mamy nadzieję, że oferowane przez nas urządzenia będą nadal znajdować uznanie wśród wymagającego środowiska rehabilitantów oraz przyczynią się do poprawy jakości stosowanych procedur leczniczych w kraju i zagranicą.

www.fizjoterapia-wet.pl
www.eie.com.pl

E-mail: malew@eie.com.pl
Telefon: (+48) 22 779 42 84 / (+48) 22 710 08 39
Faks: (+48) 22 779 42 84
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?