• Categories
  • Search
  • Manufacturer - OVER GROUP

OVER ZOO jest polskim producentem naturalnych preparatów dla zwierząt domowych. W naszym asortymencie znajdziecie Państwo bezkonkurencyjne produkty wspomagające walkę z grzybicami, biegunką, odwodnieniem czy ranami. Oprócz tego specjalizujemy się w produkcji środków pielęgnacyjnych, suplementów diety oraz produktów higienizacyjnych.

OVER ZOO to nie tylko preparaty dla zwierząt. Zajmujemy się również profesjonalnym doradztwem w zakresie pielęgnacji, żywienia i utrzymania zwierząt domowych. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zachęcamy do skorzystania z naszej Infolinii, firmowej strony na FaceBook’u lub rozmowy z Doradcami działającymi na terenie całego kraju.

Ponieważ kochamy zwierzęta, wspieramy również organizacje działające na ich rzecz. Pomagamy schroniskom dla bezdomnych zwierząt, sponsorujemy wystawy psów rasowych oraz kluby psich sportów.

Więcej wiadomości o tym co aktualnie dzieję się w OVER ZOO znajdą Państwo na naszej stronie w dziale Aktualności oraz na FaceBooku.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?