• Categories
  • Search
  • Manufacturer - INTER-IODEX

Na każdym etapie współpracy Inter-Iodex dokłada wszelkich starań, by urzeczywistniać wizje Klienta oraz spełniać jego oczekiwania. W ciągle zmieniającym się świecie rozumiemy i dostosowujemy się do przekształcających się potrzeb i oczekiwań.

Stawiając na kompleksową obsługę w zakresie utrzymania higieny, oferujemy szeroki wachlarz specjalistycznych preparatów myjących, myjąco-dezynfekujących, dezynfekujących i antyseptycznych profesjonalny sprzęt do mycia i dezynfekcji, jak również doradztwo techniczne, obejmujące m.in. szczegółowe programy sanitarne, szkolenia pracowników.

Nasi konsultanci doradzają zarówno w bieżących działaniach związanych z utrzymaniem czystości, jak również w sytuacjach wymagających natychmiastowej interwencji. Śledzimy na bieżąco trendy na rynku surowców chemicznych, technologii i badań, co pomaga nam odpowiadać na zapotrzebowania klientów i oferować konkretne, proste i skuteczne rozwiązania w najszybszym możliwym terminie i przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii, urządzeń i procesów, pozwalających na optymalizację kosztów.

Oferujemy całkowicie nowe koncepcje, nie stosujemy rutynowych rozwiązań – wszystkie działania rozpoczynamy od audytu sanitarnego, następnie diagnozujemy potrzeby i działamy!

A działamy szybko – wdrożony przez nas system logistyczny pozwala na dostawę preparatów do mycia i dezynfekcji w ciągu jednej doby od złożenia zamówienia. Dzięki sprawnemu zarządzaniu, zarówno wiedzą jak i techniką, zawsze jesteśmy blisko naszych odbiorców.

Z naszymi klientami utrzymujemy stosunki partnerskie. Budujemy relacje w oparciu wspólne zawodowe zaangażowanie, a sukcesy w naszej działalności gospodarczej opierają się na długotrwałych relacjach z klientami.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?