• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Vetmedical

Nasza spółka powstała w związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości diagnostyczny sprzęt weterynaryjny. Firma Vetmedical jest dystrybutorem aparatury medycznej firm Mindray i Edan Instruments.

Pracownicy i założyciele firmy pracowali przez wiele lat w znanych polskich firmach, przedstawicielstwach światowych producentów urządzeń medycznych. Zebrane doświadczenie pozwoliło nam na skompletowanie oferty sprzętu do diagnostyki ultrasonograficznej, który mamy nadzieję, spełni Państwa oczekiwana.

Oferta naszej firmy zawiera wysokiej klasy aparaturę ultrasonograficzną firmy MINDRAY, aparaturę rentgenowską oraz elektrokardiografy firmy Edan Instruments. Proponowane przez nas urządzenia są nie tylko najwyższej jakości, ale posiadają również bardzo korzystnie skalkulowane ceny, przez co stają się dostępnymi dla nieomal każdej pracowni. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat jakości CE, wymagany w krajach Unii Europejskiej.

Vetmedical zapewnia naszym Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych na minimum 10 lat. W ramach gwarancji Vetmedical oferuje klientom, nieodpłatnie, aparat zastępczy na czas napraw gwarancyjnych oferowanych przez naszą firmę wyrobów.

Wszystkie urządzenia o wartości przekraczającej kwotę 12 000 zł netto mogą być nabyte w systemie leasingu operacyjnego, finansowego lub kredytu bankowego. Współpracujemy w tym zakresie z czołowymi polskimi instytucjami finansowymi, które oferują najbardziej korzystne formy finansowania zakupu aparatury.

Zapewniamy naszym Klientom szkolenia z ultrasonografii na kursach prowadzonych przez wybitnych polskich specjalistów.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą naszych kursów z zakresu Ultrasonografii.

Mamy nadzieję, że zakupiony u nas sprzęt sprawi, że Państwa praca przyniesie wam wiele satysfakcji.

Zapraszamy do częstego odwiedzania naszej witryny internetowej i skorzystania z promocji organizowanych na poszczególne urządzenia.

Dane kontaktowe:

Vetmedical s.c.
ul. Gwiaździsta 39B
60-149 Poznań
Tel: 61 677 08 35
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?