• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Vetfood

Firma REGIS Sp. z o.o. to firma powstała w 1991 roku zajmująca się szeroko pojętym wsparciem technologicznym dla przemysłu spożywczego.

Regis dzisiaj zajmuje pozycje lidera w produkcji mieszanek funkcjonalnych i smakowych dla branży mięsnej.

Dostarczamy też surowce dla przemysłu spożywczego ze szczególnym uwzględnieniem producentów zup instant, aromatów. Ostatnim w czasie rozwiniętym polem działania są surowce i gotowe rozwiązania produktowe dla gastronomii i cateringu oraz dla przemysłu spożywczego.

Z powodzeniem wprowadziliśmy też na rynek produkowane u nas odżywki i suplementy dla osób aktywnych i sportowców.

Produkty Firmy Regis i jej technologie są używane z powodzeniem w całej Europie a o jakości procesów organizacyjnych i produkcyjnych świadczy nie tylko ponad 18 letnie doświadczenie w branży technologii spożywczych ale również ogromna ilość zadowolonych klientów oraz przyznawane nam certyfikaty i nagrody.

FILOZOFIA DZIAŁANIA

Rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów i trafne wyczucie ich potrzeb, pomoc w rozwiązaniu wszelakich problemów, dostarczenie profesjonalnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętych technologii spożywczych i żywienia to nasze założenia codziennej pracy.

Zatrudniamy ludzi dla, których praca jest pasją i chcemy się naszymi nowymi ideami i pomysłami dzielić z klientami. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe możliwości, zgodne z ostatnimi trendami rynkowymi – pracujemy by klient przy naszej pomocy osiągał konkurencyjne przewagi.

KNOW HOW

Innowacyjność produktowa

Rocznie wprowadzamy do swej oferty ponad 100 nowości produktowych, z których duża części to wspólna praca z naszymi klientami, a pozostała to nowatorskie idee naszego Działu R&D.

Sukces naszych nowości produktowych tkwi w umiejętnym łączeniu naturalnych składników i receptur z wymogami współczesnej technologii przemysłowej. Przykładamy szczególną uwagę i dopracowujemy do perfekcji walory smakowe naszych linii produktowych.

Technologie i możliwości produkcyjne

REGIS Sp. z o.o. posiada dwa nowoczesne, w pełni wyposażone zakłady produkcyjne.

Pierwszy w Bochni, który przeszedł generalny remont w 2008 r. W zakładzie znajduje się hala magazynowa wysokiego składowania, hala magazynowania surowców, pomieszczenia laboratoryjne wyposażone w sprzęt kontrolno-analityczny i aparaturę pomiarową najwyższej jakości.

W zakładzie tym wyodrębniono niezależne od siebie ciągi technologiczne do różnych dwóch rodzajów produkcji. Jeden z nich najnowocześniejszy i największy w Europie to linia do produkcji mieszanek funkcjonalnych.

Drugi zakład mieści się w Tarnowie. Powstał on w 2006 r., należy do najnowocześniejszych zakładów produkujących koncentraty białkowe oraz aromaty.

Wysoce specjalistyczna linia produkcyjna zapewnia otrzymywanie produktów najwyższej jakości zarówno w postaci półpłynnej jak i proszku (posiadamy dwie wieże rozpyłowe).

DOŚWIADCZENIE

Wymierne zyski ze współpracy z REGIS Sp. z o.o. to indywidualne podejście do każdego klienta przy uwzględnieniu aktualnych trendów rynkowych oraz utrzymaniu stałej wysokiej jakości produkcji, pakowania, magazynowania oraz transportu.

This category has no products