• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Vetfood

Firma REGIS Sp. z o.o. to firma powstała w 1991 roku zajmująca się szeroko pojętym wsparciem technologicznym dla przemysłu spożywczego.

Regis dzisiaj zajmuje pozycje lidera w produkcji mieszanek funkcjonalnych i smakowych dla branży mięsnej.

Dostarczamy też surowce dla przemysłu spożywczego ze szczególnym uwzględnieniem producentów zup instant, aromatów. Ostatnim w czasie rozwiniętym polem działania są surowce i gotowe rozwiązania produktowe dla gastronomii i cateringu oraz dla przemysłu spożywczego.

Z powodzeniem wprowadziliśmy też na rynek produkowane u nas odżywki i suplementy dla osób aktywnych i sportowców.

Produkty Firmy Regis i jej technologie są używane z powodzeniem w całej Europie a o jakości procesów organizacyjnych i produkcyjnych świadczy nie tylko ponad 18 letnie doświadczenie w branży technologii spożywczych ale również ogromna ilość zadowolonych klientów oraz przyznawane nam certyfikaty i nagrody.

FILOZOFIA DZIAŁANIA

Rzetelna i profesjonalna obsługa naszych klientów i trafne wyczucie ich potrzeb, pomoc w rozwiązaniu wszelakich problemów, dostarczenie profesjonalnych rozwiązań w zakresie szeroko pojętych technologii spożywczych i żywienia to nasze założenia codziennej pracy.

Zatrudniamy ludzi dla, których praca jest pasją i chcemy się naszymi nowymi ideami i pomysłami dzielić z klientami. Zawsze jesteśmy otwarci na nowe możliwości, zgodne z ostatnimi trendami rynkowymi – pracujemy by klient przy naszej pomocy osiągał konkurencyjne przewagi.

KNOW HOW

Innowacyjność produktowa

Rocznie wprowadzamy do swej oferty ponad 100 nowości produktowych, z których duża części to wspólna praca z naszymi klientami, a pozostała to nowatorskie idee naszego Działu R&D.

Sukces naszych nowości produktowych tkwi w umiejętnym łączeniu naturalnych składników i receptur z wymogami współczesnej technologii przemysłowej. Przykładamy szczególną uwagę i dopracowujemy do perfekcji walory smakowe naszych linii produktowych.

Technologie i możliwości produkcyjne

REGIS Sp. z o.o. posiada dwa nowoczesne, w pełni wyposażone zakłady produkcyjne.

Pierwszy w Bochni, który przeszedł generalny remont w 2008 r. W zakładzie znajduje się hala magazynowa wysokiego składowania, hala magazynowania surowców, pomieszczenia laboratoryjne wyposażone w sprzęt kontrolno-analityczny i aparaturę pomiarową najwyższej jakości.

W zakładzie tym wyodrębniono niezależne od siebie ciągi technologiczne do różnych dwóch rodzajów produkcji. Jeden z nich najnowocześniejszy i największy w Europie to linia do produkcji mieszanek funkcjonalnych.

Drugi zakład mieści się w Tarnowie. Powstał on w 2006 r., należy do najnowocześniejszych zakładów produkujących koncentraty białkowe oraz aromaty.

Wysoce specjalistyczna linia produkcyjna zapewnia otrzymywanie produktów najwyższej jakości zarówno w postaci półpłynnej jak i proszku (posiadamy dwie wieże rozpyłowe).

DOŚWIADCZENIE

Wymierne zyski ze współpracy z REGIS Sp. z o.o. to indywidualne podejście do każdego klienta przy uwzględnieniu aktualnych trendów rynkowych oraz utrzymaniu stałej wysokiej jakości produkcji, pakowania, magazynowania oraz transportu.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?