• Categories
  • Search
  • Manufacturer - VETLAB

​Jesteśmy nowoczesnym, dynamicznie rozwijającym się laboratorium weterynaryjnym. Mamy wykwalifikowany i doświadczony personel, który w swojej pracy wykorzystuje najnowocześniejsze technologie.

Zgodnie z naszym motto: „Diagnostyka laboratoryjna prościej”, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić fachową pomoc w doborze odpowiednich kierunków badań oraz przy interpretacji ich wyników.

W tym celu w naszym zespole znajdują się lekarze weterynarii ze specjalizacją w weterynaryjnej diagnostyce laboratoryjnej oraz z doświadczeniem uniwersyteckim.


Laboratorium Vetlab s.c. powstało w 2007 roku we Wrocławiu przy ulicy Parkowej jako całkowicie nowy podmiot.

W kolejnych latach systematycznie poszerzana była oferta badań laboratoryjnych. Dzięki współpracy z najlepszymi ośrodkami w kraju i za granicą, naszym Klientom możemy zaoferować wykonanie praktycznie wszystkich dostępnych obecnie badań dla zwierząt towarzyszących i gospodarskich. Dotyczy to również certyfikowanego oznaczania poziomu przeciwciał przeciwko wściekliźnie dla zwierząt transportowanych za granicę.
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?