• Categories
  • Search
  • Manufacturer - VARIMED

Firma VARIMED została założona w 1990 roku i rozpoczęła działalność jako polski dystrybutor koncernu Johnson & Johnson. Byliśmy wyłącznym dystrybutorem marki Johnson & Johnson przez pięć lat, aż do momentu, kiedy firma ta otworzyła swój własny oddział w naszym kraju. Doświadczenie zdobyte podczas tej współpracy nie tylko umocniło naszą pozycje na rynku, ale również dostarczyło wielu cennych informacji na temat branży medycznej.

Niemalże równolegle, bo w 1991 r.,  rozpoczęliśmy współpracę z PENTAX Medical na polskim rynku medycznym jako wyłączny dystrybutor tej marki z autoryzowanym serwisem endoskopów w Lesznie. Lata współpracy z PENTAX-em to bogate doświadczenie dzielone z grupą inżynierów i specjalistów, którzy współtworzyli światowy rynek endoskopowy. Dzięki temu osiągnęliśmy pozycje eksperta w tej branży.

Wraz z rozwojem firmy, chcąc poszerzać naszą ofertę, nawiązaliśmy kontakty handlowe z innymi światowymi producentami sprzętu medycznego. W efekcie czego, dzisiaj nasze portofolio produktowe jest bardzo szerokie- można w nim znaleźć: endoskopy giętkie, wyposażenie pracowni endoskopowych (m.in. myjnie, szafy) narzędzia endoskopowe (jedno i wielorazowe), aparaty ultrasonograficzne uznanych marek, monitory medyczne, oprogramowanie służące archiwizacji danych medycznych.

Obecnie prezentujemy naszą nową ofertę produktową dedykowaną weterynarii- są to światowej klasy stacjonarne, jak i przenośne aparaty ultrasonograficzne i rentgenowskie firmy SIUI, oferta endoskopii dla weterynarii oraz system do mycia i dezynfekcji.
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?