• Categories
  • Search
  • Manufacturer - VARIA

VARIA to tradycja i doświadczenie kadry zarządzającej oraz energia i nowoczesność młodego zespołu.

Koniec lat 80-tych to czas narodzin idei stworzenia przedsiębiorstwa opartego o prywatny kapitał, działającego na rynku medycznym, bazującego na entuzjazmie i doświadczeniu osób go tworzących. Tak właśnie w 1988 roku, w Poznaniu powstało Przedsiębiorstwo Innowacyjno- Handlowe VARIA Sp. z o.o. specjalizujące się w produkcji papierów do aparatury medycznej i elektrod jednorazowych, a także w sprzedaży sprzętu medycznego i różnego rodzaju akcesoriów używanych w branży.

Jako hurtownia sprzętu medycznego proponujemy Państwu tylko i wyłącznie doskonałej jakości, wyśmienite rozwiązania branżowe. Innowacyjność oferowanych produktów połączona jest z oryginalnym wyglądem oraz prostą, intuicyjną obsługą urządzeń.

Oferta naszej hurtowni uwzględnia wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz weterynaryjny, specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria medyczne, a także liczne materiały eksploatacyjne do powyższych aparatur. Prowadzimy zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną. Polecany przez nas sprzęt medyczny można zakupić w naszym sklepie znajdującym się w Rokietnicy k. Poznania.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty posiadają certyfikaty dopuszczające je na rynek europejski i polski oraz minimum 24 miesiące gwarancji. Jesteśmy importerem na rynek polski między innymi takich marek jak: EF MEdica, Envitec, Diagramm Halbach, Leonhard Lang, Cardiac Science, Med Linket, Bio Protech, Medex tech, a także producentem papierów do urządzeń medycznych. Oferujemy fachową pomoc przy doborze akcesoriów i sprzętu medycznego.

Młody, energiczny team przy wsparciu oraz dzięki doświadczeniu właścicieli doskonali swoje umiejętności, by dzielić się z Państwem fachową wiedzą oraz skutecznie doradzać przy wyborze sprzętu gwarantując Państwu również serwis i obsługę po sprzedażową. Chcielibyśmy być nie tylko Państwa rzetelnym dostawcą, lecz także przyjacielem od aparatury medycznej.

Spotkajmy się już dziś- mamy dla Państwa korzystne rozwiązania.

Kompletną ofertę znajdziecie Państwo na stronach naszej witryny internetowej. Sprzedaż to dopiero początek naszej znajomości.

Varia Poznań – hurtownia sprzętu medycznego. Zapraszamy!

This category has no products