• Categories
  • Search
  • Manufacturer - VARIA

VARIA to tradycja i doświadczenie kadry zarządzającej oraz energia i nowoczesność młodego zespołu.

Koniec lat 80-tych to czas narodzin idei stworzenia przedsiębiorstwa opartego o prywatny kapitał, działającego na rynku medycznym, bazującego na entuzjazmie i doświadczeniu osób go tworzących. Tak właśnie w 1988 roku, w Poznaniu powstało Przedsiębiorstwo Innowacyjno- Handlowe VARIA Sp. z o.o. specjalizujące się w produkcji papierów do aparatury medycznej i elektrod jednorazowych, a także w sprzedaży sprzętu medycznego i różnego rodzaju akcesoriów używanych w branży.

Jako hurtownia sprzętu medycznego proponujemy Państwu tylko i wyłącznie doskonałej jakości, wyśmienite rozwiązania branżowe. Innowacyjność oferowanych produktów połączona jest z oryginalnym wyglądem oraz prostą, intuicyjną obsługą urządzeń.

Oferta naszej hurtowni uwzględnia wysokiej jakości sprzęt medyczny oraz weterynaryjny, specjalistyczne urządzenia oraz akcesoria medyczne, a także liczne materiały eksploatacyjne do powyższych aparatur. Prowadzimy zarówno sprzedaż internetową, jak i stacjonarną. Polecany przez nas sprzęt medyczny można zakupić w naszym sklepie znajdującym się w Rokietnicy k. Poznania.

Wszystkie oferowane przez naszą firmę produkty posiadają certyfikaty dopuszczające je na rynek europejski i polski oraz minimum 24 miesiące gwarancji. Jesteśmy importerem na rynek polski między innymi takich marek jak: EF MEdica, Envitec, Diagramm Halbach, Leonhard Lang, Cardiac Science, Med Linket, Bio Protech, Medex tech, a także producentem papierów do urządzeń medycznych. Oferujemy fachową pomoc przy doborze akcesoriów i sprzętu medycznego.

Młody, energiczny team przy wsparciu oraz dzięki doświadczeniu właścicieli doskonali swoje umiejętności, by dzielić się z Państwem fachową wiedzą oraz skutecznie doradzać przy wyborze sprzętu gwarantując Państwu również serwis i obsługę po sprzedażową. Chcielibyśmy być nie tylko Państwa rzetelnym dostawcą, lecz także przyjacielem od aparatury medycznej.

Spotkajmy się już dziś- mamy dla Państwa korzystne rozwiązania.

Kompletną ofertę znajdziecie Państwo na stronach naszej witryny internetowej. Sprzedaż to dopiero początek naszej znajomości.

Varia Poznań – hurtownia sprzętu medycznego. Zapraszamy!

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?