• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Trouw Nutrition

​Trouw Nutrition jest światowym liderem w produkcji premiksów witaminowo-mineralnych, innowacyjnych dodatków paszowych oraz liderem w doradztwie żywieniowym świadczonym dla przemysłu paszowego i hodowców zwierząt gospodarskich.
Od 1931 roku nasze rozwiązania w łańcuchu od paszy do żywności znajdują wysokie uznanie u naszych klientów – mieszalni pasz, integratorów, dystrybutorów, osób przygotowujących pasze we własnych gospodarstwach, jak również u producentów karmy dla psów i kotów.

Nasza strategiczna pozycja na rynku europejskim, jak również na rynkach obu Ameryk i Azji, w połączeniu z rozległą siecią dystrybucyjną umożliwia nam z sukcesem obsługiwać wszystkie rynki na których jesteśmy obecni.

Nowoczesna technika oraz dopracowane w szczegółach metody produkcyjne gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów wytwarzanych przez Trouw Nutrition. Wchodzimy w skład Nutreco, międzynarodowej grupy firm specjalizujących się w produkcji premiksów i specjalistycznych dodatków paszowych  dla wszystkich grup zwierząt gospodarskich oraz pasz dla ryb. Dzięki przynależności do Nutreco mamy dostęp do nowoczesnych centrów badawczych oraz wiedzy i doświadczenia naszych siostrzanych firm na całym świecie.

Trouw Nutrition Polska zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku krajowym. Nasza fabryka uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych w kraju. Posiada zautomatyzowany system kontroli procesu produkcji i system kodów kreskowych. Jako pierwsza firma tej branży uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP. Obecnie zapewniamy bezpieczeństwo naszych produktów efektywnie stosując narzędzia HACCP i zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP.

W styczniu 2018 roku firma otrzymała od organizacji Ovocom certyfikat jakości na kolejne 3 lata. Nazwa certyfikatu uległa zmianie. Dotychczasowy certyfikat GMP został zastąpiony przez FCA (Feed Chain Alliance).
Arion ORIGINAL ADULT SMALL BREED – CHICKEN & RICE [TNN]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Arion ORIGINAL PUPPY LARGE BREED – CHICKEN & RICE [TNN]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Arion ORIGINAL PUPPY LARGE BREED – SALMON & RICE [TNN]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Arion ORIGINAL PUPPY MEDIUM BREED – CHICKEN & RICE [TNN]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Arion ORIGINAL PUPPY MEDIUM BREED – SALMON & RICE [TNN]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Arion ORIGINAL PUPPY SMALL BREED – CHICKEN & RICE [TNN]
Sign in