• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Trouw Nutrition

​Trouw Nutrition jest światowym liderem w produkcji premiksów witaminowo-mineralnych, innowacyjnych dodatków paszowych oraz liderem w doradztwie żywieniowym świadczonym dla przemysłu paszowego i hodowców zwierząt gospodarskich.
Od 1931 roku nasze rozwiązania w łańcuchu od paszy do żywności znajdują wysokie uznanie u naszych klientów – mieszalni pasz, integratorów, dystrybutorów, osób przygotowujących pasze we własnych gospodarstwach, jak również u producentów karmy dla psów i kotów.

Nasza strategiczna pozycja na rynku europejskim, jak również na rynkach obu Ameryk i Azji, w połączeniu z rozległą siecią dystrybucyjną umożliwia nam z sukcesem obsługiwać wszystkie rynki na których jesteśmy obecni.

Nowoczesna technika oraz dopracowane w szczegółach metody produkcyjne gwarantują wysoką jakość wszystkich produktów wytwarzanych przez Trouw Nutrition. Wchodzimy w skład Nutreco, międzynarodowej grupy firm specjalizujących się w produkcji premiksów i specjalistycznych dodatków paszowych  dla wszystkich grup zwierząt gospodarskich oraz pasz dla ryb. Dzięki przynależności do Nutreco mamy dostęp do nowoczesnych centrów badawczych oraz wiedzy i doświadczenia naszych siostrzanych firm na całym świecie.

Trouw Nutrition Polska zajmuje ugruntowaną pozycję na rynku krajowym. Nasza fabryka uznawana jest za jedną z najnowocześniejszych w kraju. Posiada zautomatyzowany system kontroli procesu produkcji i system kodów kreskowych. Jako pierwsza firma tej branży uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001 oraz certyfikat GMP. Obecnie zapewniamy bezpieczeństwo naszych produktów efektywnie stosując narzędzia HACCP i zasady Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP.

W styczniu 2018 roku firma otrzymała od organizacji Ovocom certyfikat jakości na kolejne 3 lata. Nazwa certyfikatu uległa zmianie. Dotychczasowy certyfikat GMP został zastąpiony przez FCA (Feed Chain Alliance).
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?