• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Selecta HTC

Rozpoczęliśmy działalność w roku 1993 jako hurtownia zoologiczna Selecta HTC. Przez pierwsze lata byliśmy ściśle związani z branżowym rynkiem holenderskim.

Pierwszą importowaną grupę towarów stanowiły obroże przeciw pchłom i kleszczom, które szybko zdobyły znaczną część rynku oraz przyczyniły się do rozszerzenia oferty preparatów przeciw ektopasożytom dla małych zwierząt. Od kilku lat jesteśmy przedstawicielem na Polskę Laboratorium Chemicznego NBP, producenta szerokiej gamy preparatów przeciw insektom.

W roku 2000 zakupiliśmy wytwórnię ZPH Mawips, producenta szamponów dla psów i kotów FAFI. Współpracując ze specjalistami z dziedziny chemii oraz medycyny weterynaryjnej udoskonaliliśmy zakupione receptury i technologię produkcji, a także rozszerzyliśmy asortyment kosmetyków do sierści małych zwierząt.

Dysponujemy nowoczesną, automatyczną linią produkcyjną, która umożliwia produkcję w systemie zamkniętym.

Przez wiele lat odpowiadając na zapotrzebowanie polskiego rynku dostosowywaliśmy ofertę do potrzeb odbiorców, poczynając od sklepów i hurtowni (zoologicznych i weterynaryjnych), na sieciach sklepów wielkopowierzchniowych kończąc.

Wytwarzane i importowane przez nas produkty sprzedajemy pod zastrzeżoną nazwą Selecta HTC w Polsce i za granicą. Coraz częściej jednak produkujemy i konfekcjonujemy dla klientów pod ich własną nazwą. Dotyczy to zarówno odbiorców hurtowych jak i sieci sklepów.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?