• Categories
  • Search
  • Manufacturer - PROBOX

KIM JESTEŚMY
Firma PROBOX kompleksowo wyposaża lokale sklepowe i gastronomiczne w Polsce i Europie. Naszą pasją jest niska cena, serwis oraz znajomość branż które oferujemy – a wszystko to zebrane w innowacyjnej technologii.
HISTORIA
Firma PROBOX powstała w 1994 r. w Mińsku Mazowieckim jako producent  mebli i wyposażenia dla sklepów i gastronomii. W związku z dynamicznym rozwojem i budową nowego salonu handlowo ekspozycyjnego w Warszawie, siedziba w  2000 r. została przeniesiona do Warszawy w dzielnicy Wesoła Stara Miłosna gdzie firma działa do dnia dzisiejszego.
NISKIE CENY
Sprzedajemy sprzęt wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zawsze też istniej  możliwość negocjacji cen.

EKSPOZYCJA
Na prezentację oferowanych przez nas produktów i towarów zapraszamy do naszej 500 m2 ekspozycji. Duża ekspozycja daje możliwość dogłębnego zapoznania się z produktem,  jego ocenę oraz sprawdzenia jakości przed podjęciem ostatecznej decyzji. Zapraszamy również na prezentacje i pokazy nowych produktów które cyklicznie odbywają się w naszym salonie ekspozycyjnym.SZYBKOŚĆ DZIAŁANIA
Czas to pieniądz - ta maksyma przyświeca naszym pracownikom. Proponujemy najszybsze możliwe terminy realizacji  zamówień naszych klientów. Wszelkie podawane terminy są sprawdzane przed podaniem terminu realizacji.

PROJEKTOWANIE
Firma PROBOX od samego początku kontaktu z klientem szczególną wagę przykłada do opracowania optymalnego projektu. Podczas wstępnych rozmów rozpoznajemy oczekiwania klienta, proponujemy rozwiązania na każdą kieszeń. Nasi projektanci  i architekci współpracują także z ekspertami z zewnątrz. Projektanci firmy PROBOX posiadają doświadczenie pomocne do zaproponowania odpowiednich technologii i rozwiązań w pełni zaspokajających Państwa potrzeby (projekt technologiczny, uzgodnienia z SANEPID-em).Projektowanie, aranżacje wnętrz oraz wycenę klienci mają zagwarantowane bezpłatnie. W przypadku potrzeby dokonania pomiarów w Państwa lokalu wykonają go nasi pracownicy.

WYCENY
Każdy klient wycenę otrzymuję za darmo. Gwarantujemy ich rzetelność. Przedstawione wyceny są kompletne, nie wymagają dokupywania podstawowych elementów podczas realizacji. Dla pełnej wygody klienta możemy opracować 3 wersje wycen:

Ekonomiczną            –  opierającą  się na produktach tanich i prostych w działaniu
Złoty środek           –  meble i urządzenia o jak najlepszym stosunku ceny do jakości
Ekskluzywna            –  najwyższy poziom jakościowy, najlepsze materiały, najnowocześniejsze urządzeniaDORADZTWO
Dobór urządzeń o odpowiedniej wydajności i wielkości jest niezwykle ważnym elementem. Nasz doświadczenie gwarantuje dobranie mebli i urządzeń wg Państwa potrzeb. Znajdziemy najlepsze rozwiązania występujące na rynku w danym czasie za określone środki finansowe.KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE od A do Z
Wybierając  firmę PROBOX możecie Państwo  polecić nam wyposażenie do A do Z . Bogate doświadczenie i szereg  lat w branży gwarantuje bogaty asortyment spełniający wszelkie wymagania klientów.

TRANSPORT
Zamawiany towar dostarczamy własnym transportem lub firmami spedycyjnymi we wskazane miejsce i uzgodnionym terminie.

MONTAŻ
Zapewniamy fachowy montaż  zakupionych u nas mebli i urządzeń.SERWIS
Wiemy, że rzetelność firmy buduje się przez rozwiązywanie problemów, wszyscy nasi Klienci mają zagwarantowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na zakupione u nas towary. Własna ekipa serwisowa firmy PROBOX oraz serwisy firm współpracujących gwarantują szybką reakcję. Na asortyment z naszej rodzimej  produkcji zapewniamy sprzęt zastępczy na czas usunięcia usterek.

KLIENT
Działamy wg zasady: Zadowolony klient gwarantuje długofalową współpracę. Nasze działania nastawione są na pełną satysfakcję Klienta wynikającą z faktu wybrania naszej firmy do realizacji inwestycji.LEASING – RATY – PŁATNOŚĆ TERMINOWA
Działamy szybko i sprawnie i tego oczekujemy w sprawach płatności od naszych klientów. Oferujemy swoją pomoc w sprawach znalezienia firmy leasingowej lub ratalnej.  Przy stałej współpracy dogodne formy i terminy zapłaty.

CIĄGŁOŚĆ USŁUG
Gwarantujemy możliwość dokupienia zamawianych u nas artykułów w danym wykonaniu.  Zakup części zamiennych,  rozbudowa zakupionych urządzeń jest możliwa jeszcze przez wiele lat od pierwszych zakupów.


This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?