• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MPW

Jesteśmy jedynym w kraju producentem nowoczesnych i niezawodnych wirówek laboratoryjnych i medycznych.  Spełniamy wymagania naszych Klientów dzięki bezpośredniej współpracy z różnymi ośrodkami naukowymi, naukowo-badawczymi oraz laboratoriami. Najlepszą rekomendacją są pozytywne opinie bezpośrednich użytkowników naszych wyrobów.

Zgodnie z nomenklaturą zawartą w przepisach ogólnych, zaliczamy się do MŚP.
Działając w formule spółdzielczej, jesteśmy firmą, której kapitał wyłącznie polski, pochodzi z wpłat udziałów dokonywanych przez jej członków. Działalność prowadzimy we własnych obiektach produkcyjno-biurowych.

Nasz cykl produkcyjny rozpoczyna się w działach konstrukcyjnym i technologicznym, gdzie procesy projektowania wspomagane są systemami komputerowymi w 3D. Posiadamy potencjał techniczny umożliwiający wytwarzanie wyrobów elektromechanicznych z udziałem elektroniki. Prace wykonujemy m.in. na tokarkach sterowanych numerycznie, frezarkach, urządzeniach do obróbki blach, wyważarkach i grawerkach laserowych. Posiadamy też listę sprawdzonych kooperantów w zakresie konstrukcji i wykonania elektroniki, obróbki mechanicznej oraz innych technik wytwarzania.

Dzięki wieloletniej współpracy ze stałymi użytkownikami naszego sprzętu znamy ich zapotrzebowania i staramy wychodzić im naprzeciw. Z dużą dbałością i powodzeniem stale doskonalimy i unowocześniamy swoje produkty. Do każdego rodzaju wirówki posiadamy bogate wyposażenie, które daje użytkownikom szerokie możliwości badawcze i diagnostyczne.

W trosce o Klientów, posiadamy rozbudowaną sieć dystrybutorów krajowych oraz zagranicznych partnerów handlowych. Naszą mocną stroną jest także szybko, sprawnie i w pełni profesjonalnie działający serwis, zarówno w osobach naszych kolegów jak i za pośrednictwem sieci autoryzowanych serwisantów.

Wyroby MPW  znajdują uznanie na rynkach jako sprzęt technicznie zaawansowany, niezawodny a jednocześnie konkurencyjny cenowo. Wyrazem tego są m.in. zdobyte medale i wyróżnienia na wystawach, targach i konferencjach.

Od 2000 r. wszystkie nasze wyroby oznaczone są znakiem CE. Są one również zarejestrowane jako wyroby medyczne.Posiadamy także system zarządzania jakością zgodny z normami PN-EN ISO 9001:2015 i PN-EN ISO 13485:2016.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym konfiguratorem  https://mpw.pl/konfigurator

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?