• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MKJ Radiologia

Jesteśmy jedyną w Polsce organizacją specjalizującą się w rentgenodiagnostyce. Technika rentgenowska jest jednak nie tylko naszą branżą, ale zarazem pasją. Nasza wiedza i doświadczenie gromadzone od ponad 20 lat pozwoliło wyspecjalizować się w swojej dziedzinie w sposób gwarantujący naszym Klientom satysfakcję zarówno z wybieranych produktów jak i usług świadczonych przez naszą firmę. Uważnie badamy rozwój technologiczny, śledzimy najnowsze trendy w rentgenodiagnostyce oraz dostosowujemy do nich naszą innowacyjną ofertę uważnie dobierając partnerów wśród producentów sprzętu. Jesteśmy partnerem najbardziej rozpoznawalnych firm, a ich produkty wprowadzamy na rynek zaopatrując kolejno w odpowiednią wiedzę i warsztat. 

Celem każdego z nas jest, aby Klient decydując się na współpracę był zadowolony i usatysfakcjonowany na każdym etapie procesu zakupowego. Dlatego też oprócz działu handlowego firmy stworzyliśmy profesjonalny dział projektów, wdrożeń i serwisu aby mieć pewność, że obsługa Klienta również w tym zakresie jest na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowej jakości rentgenodiagnostyki weterynaryjnej w Polsce, oferując jednocześnie swoje doświadczenie i zaangażowanie w każdy podejmowany projekt.

This category has no products