• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MKJ Radiologia

Jesteśmy jedyną w Polsce organizacją specjalizującą się w rentgenodiagnostyce. Technika rentgenowska jest jednak nie tylko naszą branżą, ale zarazem pasją. Nasza wiedza i doświadczenie gromadzone od ponad 20 lat pozwoliło wyspecjalizować się w swojej dziedzinie w sposób gwarantujący naszym Klientom satysfakcję zarówno z wybieranych produktów jak i usług świadczonych przez naszą firmę. Uważnie badamy rozwój technologiczny, śledzimy najnowsze trendy w rentgenodiagnostyce oraz dostosowujemy do nich naszą innowacyjną ofertę uważnie dobierając partnerów wśród producentów sprzętu. Jesteśmy partnerem najbardziej rozpoznawalnych firm, a ich produkty wprowadzamy na rynek zaopatrując kolejno w odpowiednią wiedzę i warsztat. 

Celem każdego z nas jest, aby Klient decydując się na współpracę był zadowolony i usatysfakcjonowany na każdym etapie procesu zakupowego. Dlatego też oprócz działu handlowego firmy stworzyliśmy profesjonalny dział projektów, wdrożeń i serwisu aby mieć pewność, że obsługa Klienta również w tym zakresie jest na najwyższym poziomie.

Serdecznie zapraszamy do tworzenia wspólnie z nami nowej jakości rentgenodiagnostyki weterynaryjnej w Polsce, oferując jednocześnie swoje doświadczenie i zaangażowanie w każdy podejmowany projekt.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?