• Categories
  • Search
  • Manufacturer - MEDGAL VET

FIRMA MEDGAL DBA O BEZPIECZEŃSTWO I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ OFEROWANYCH PRODUKTÓW

W tym celu firma wdrożyła, utrzymuje i doskonali system zarządzania jakością, spełniający wymagania międzynarodowych norm związanych z wytwarzaniem implantów i instrumentariów. Wysoką jakość naszych wyrobów osiągamy również poprzez stosowanie najwyższej jakości biozgodnych materiałów do produkcji implantów, dostarczanych przez renomowanych światowych producentów stali i tytanu.

Od czasu powstania firma MEDGAL stale rozwija swoją działalność poprzez wprowadzanie na rynek nowych produktów oraz rozwiązań konstrukcyjno-technologicznych.
W tym celu inwestujemy w najwyższej klasy maszyny i urządzenia do obróbki, pozwalające na wykonywanie detali o bardzo wysokim stopniu dokładności. Produkcja w naszym przedsiębiorstwie opiera się na zastosowaniu najnowocześniejszych technologii CAD / CAM (komputerowego wspomagania projektowania i wytwarzania) w oparciu o bogaty park obrabiarek CNC (sterowanych numerycznie) renomowanych firm światowych.
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?