• Categories
  • Search
  • Manufacturer - KJK ZOOLOGIA

O Firmie :

Jesteśmy firmą która zajmuje się zaopatrzeniem rolników w środki do hodowli trzody i bydła. Specjalistyczne produkty które dostarczamy do farmerów oraz zakładów weterynarii wpływają na osiągane rezultaty ekonomiczne naszych klientów.

Współpracujemy z najlepszymi laboratoriami biotechnologicznymi. Zaangażowanie naukowców w procesy biotechnologiczne doprowadziły do stworzenia produktów które rozwiązują problemy ferm wielkotowarowych. Choroby związane z przewodem pokarmowym jak dyzenteria to już nie jest problem naszych farmerów. Profilaktyka jest najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem w hodowli zwierząt, zapewniającym niższe koszty i większą efektywność produkcji, dlatego naszym celem jest zapobieganie chorobom.

Naszym klientom proponujemy innowacyjną i najbardziej efektywną formę zapewnienia zdrowia na fermie – dostosowane indywidualnie dodatki biotechnologiczne. Jest to skuteczne, proste, wygodne i tanie rozwiązanie. Dzięki temu innowacyjnemu programowi: oszczędzasz pieniądze – nie musisz inwestować w dodatkowy sprzęt, Twoja praca jest łatwiejsza – ograniczasz się tylko do podania paszy, masz mniej problemów – zwierzęta są zdrowsze.
Przesyłamy Państwu informacje o produktach najbardziej cenionych przez naszych klientów.

Zapraszamy do współpracy Zarząd i pracownicy KJK Rolnictwo

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?