• Categories
  • Search
  • Manufacturer - JOSERA

Firma Josera to znany na rynku europejskim niemiecki producent mieszanek mineralnych dla trzody chlewnej i bydła oraz preparatów mlekozastępczych. Jesteśmy przedsiębiorstwem rodzinnym z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Właścicielem firmy Josera jest rodzina Erbacher. Obecnie już trzecie pokolenie właścicieli z powodzeniem kieruje spółką. Główna siedziba firmy znajduje się w Niemczech w miejscowości Kleinheubach, niedaleko Frankfurtu nad Menem.
Funkcjonują tam trzy fabryki:  

  • Zakład agrarny - zajmujący się produkcją mieszanek mineralno-witaminowych dla trzody chlewnej i bydła, preparatów mlekozastępczych dla cieląt i prosiąt oraz produktów specjalnych
  •  Zakład pet food - produkujący suchą karmę dla psów i kotów
  • Zakład Erbacher Dinkel - wytwarzający zdrową żywność dla ludzi


Wysoką pozycję rynkową zawdzięczamy doskonałej jakości produktów i konsekwentnej realizacji misji naszej firmy. Naszym celem jest oferowanie wysokiej jakości produktów, których stosowanie daje wymierne korzyści użytkownikom. W przypadku hodowców trzody chlewnej i bydła są to dobre wyniki produkcyjne, wysoka zdrowotność zwierząt i najkorzystniejsza relacja nakładów do osiąganych efektów.Dużą wagę przywiązujemy do fachowego doradztwa oferowanego przez naszych współpracowników. Połączenie wiedzy naszych Doradców z zastosowaniem odpowiedniego produktu daje znakomite rezultaty.

W Polsce istniejemy od 1999 roku, kiedy to w miejscowości Wolsztyn w Wielkopolsce powstał polski oddział firmy. Mieszanki mineralne i preparaty mlekozastępcze Josera zyskały uznanie rolników, co miało bezpośredni wpływ na rosnące udziały w rynku. W 2005 roku zapadła decyzja o inwestycji w Polsce. W roku 2009 oddany został do użytku nowoczesny zakład produkcyjny w Nowym Tomyślu, w którym wytwarzane są mieszanki mineralno-witaminowe dla trzody chlewnej i bydła.
Doświadczenie, stała wysoka jakość, nowoczesne, efektywne rozwiązania oraz przyjazna polityka rynkowa sprawiają, że Josera powiększa grono odbiorców swoich produktów. Obecnie z zakładów w Nowym Tomyślu i Kleinheubach eksportujemy produkty do kilkudziesięciu krajów.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?