• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Grupa Medyczna

Jesteśmy dystrybutorem aparatury medycznej i weterynaryjnej firm: SonoSite, Biocare, KAI XIN, MedEx, Medical Econet na terenie Polski.

Firma powstała w związku z dużym zapotrzebowaniem rynku na wysokiej jakości diagnostyczny sprzęt medyczny, wykorzystywany zarówno w medycynie ludzkiej jak i weterynarii.

Oferta naszej firmy zawiera wysokiej klasy sprzęt: ultrasonografy, kardiotokografy, aparaty RTG, aparaty EKG, aparaty EEG, monitory pacjenta, koagulatory, holtery, pompy infuzyjne, pulsoksymetry oraz materiały eksploatacyjne wykorzystywane w bieżącej działalności, przeznaczone zarówno dla prywatnej praktyki jak i dla jednostek publicznej służby zdrowia. Proponowane przez nas urządzenia są nie tylko najwyższej jakości, ale posiadają również bardzo korzystnie skalkulowane ceny, przez co stają się dostępnymi dla nieomal każdej praktyki. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia posiadają certyfikat jakości CE, wymagany w krajach Unii Europejskiej.

GRUPA MEDYCZNA zapewnia swoim Klientom sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz dostęp do części zamiennych. Wszystkie urządzenia medyczne mogą być nabyte w systemie leasingu operacyjnego, finansowego lub kredytu bankowego. Współpracujemy w tym zakresie z czołowymi polskimi instytucjami finansowymi, które oferują najbardziej korzystne formy finansowania zakupu aparatury.

Zapewniamy naszym Klientom szkolenia z zakresu ultrasonografii na kursach prowadzonych przez wybitnych polskich specjalistów.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?