• Categories
  • Search
  • Manufacturer - DRAMIŃSKI

Firma DRAMIŃSKI – polski producent – światowa marka

Profesjonalne urządzenia dla weterynarii, rolnictwa i hodowli
Od 1987 roku produkuje specjalistyczne urządzenia przeznaczone dla rolnictwa, hodowli oraz weterynarii.

Swoje produkty sprzedaje na wszystkich kontynentach. Posiada ponad 60 certyfikowanych dystrybutorów na całym świecie. Jako światowy gracz na rynku skutecznie konkuruje jakością swoich urządzeń i obsługą posprzedażną. Inwestuje w nowe technologie, dzięki temu każdego roku portfolio firmy powiększa się o produkty innowacyjne i odpowiadające na potrzeby użytkowników.

Przenośne ultrasonografy medyczne
Wraz z biegiem lat, idąc z rozwojem technologicznym i ogólnoświatowym trendem miniaturyzacji urządzeń, firma Dramiński postawiła na produkcję małych, lekkich i przenośnych ultrasonografów do diagnostyki obrazowej i badań przesiewowych. Wykorzystywane są one głównie w takich dziedzinach jak medycyna ratunkowa, medycyna rodzinna, opieka paliatywna oraz ginekologia i położnictwo.

Obecność firmy w gałęzi medycyny ludzkiej z roku na rok powiększa się. I na pewno nie powiedzieliśmy ostatniego słowa…

Wartości, którymi się kierujemy:
szybka realizacja zamówień
terminowe dostawy produktów do klienta
wnikliwe rozpatrywanie reklamacji z uwzględnieniem racji klienta
skuteczne eliminowanie ewentualnych wad produktu
uważne wsłuchanie się w zgłaszane potrzeby naszych klientów
analizowanie kierunków rozwoju technologii stosowanych w obszarze naszej działalności
 
Współpraca z centrami badawczymi i prestiżowymi ośrodkami naukowymi na świecie pozwala na wdrażanie urządzeń, które wyprzedzają oczekiwania klientów. Dzięki temu w planach produkcyjnych zamieszczone są urządzenia wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie. Łącząc nowoczesność z doświadczeniem dostarczamy towary i usługi najwyższej jakości.

ISO i polityka jakości
Rosnące wymagania klientów, staranie o utrzymanie wypracowanej pozycji na rynku oraz potrzeba pozyskiwania nowych klientów wymagają wdrożenia i utrzymywania systemu zarządzania jakością opartego na międzynarodowej normie ISO 9001.

Jakość oznacza pełne zaspokojenie potrzeb i oczekiwań klienta. Codzienne funkcjonowanie systemu, choć nie tak spektakularne jak jego tworzenie, również wymaga dużego nakładu pracy ze strony audytorów wewnętrznych, uwagi kierownictwa i przede wszystkim zaangażowania pracowników.

Posiadamy następujące certyfikaty:

ISO 9001* – przyznany w zakresie projektowania, produkcji, sprzedaży, serwisu elektronicznych urządzeń dla rolnictwa, przemysłu rolno-spożywczego i weterynarii (w tym ultrasonografów)
ISO 13485* – przyznany w zakresie projektowanie/rozwój, dystrybucja i serwis medyczny ultradźwiękowych urządzeń diagnostycznych
*System zarządzania jakością podlega corocznemu audytowi nadzorującemu

Dane kontaktowe:
DRAMIŃSKI S.A.
ul. Owocowa 17
10-860 Olsztyn, Polska
tel. +48 89 527 11 30
www.draminski.pl
marketing@draminski.com
This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?