• Kategorie
  • Pułapka na koty EEZISET CAT TRAP [VXV]

Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon
Klatka EeziSet Cat TrapTM jest samouaktywniającą się pułapką przeznaczoną do chwytania pojedynczych kotów. Mechanizm pułapki jest łatwy do ustawienia i skuteczny w działaniu. Dobrze sprawdzony mechanizm składa się z uruchamianych sprężynowo, automatycznie blokujących się drzwiczek odcinających drogę ucieczki, które wyzwalane są pod wpływem ciężaru kota naciskającego na płytę pedału. Cała pułapka jest wytrzymała oraz prosta w konstrukcji i może być w sposób pewny wykorzystywana nawet przez niedoświadczonych pracowników. Klatka wykonana jest z grubej siatki stalowej, pokrytej materiałem zabezpieczającym dla zapewnienia trwałości. Otwór wejściowy pułapki umożliwia łatwe wejście nawet starszym samcom, a sama klatka jest na tyle obszerna, aby zminimalizować zagrożenia i dyskomfort zwierzęcia.

Inne cechy to między innymi drzwiczki dostępowe z tworzywa Polyglass w tylnej części klatki, umożliwiające umieszczenie przynęty oraz metalowe płyty umieszczone tak, aby uniemożliwiały wyciąganie przynęty z zewnątrz klatki. "Przezroczyste" drzwiczki do umieszczania przynęty mają również na celu zmniejszenie naturalnej podejrzliwości zbliżającego się kota. Pułapka EeziSet TM jest dostępna w wersji standardowej i w wersji przedłużonej.

178-315 Pułapka EeziSet Cat TrapTM
Długość 76 cm x Szerokość 30cm x Wysokość 32 cm. Waga 8kg.
178-316 Przedłużona pułapka - Extended EeziSet Cat TrapTM
Długość 102,5cm x Szerokość 28 cm x Wysokość 32 cm. Waga 10kg.
178-315 Zapasowe drzwiczki z tworzywa Polyglass

* Z satysfakcją informujemy, że produkt ten nie jest już pokrywany
powłoką cynkową. Zamiast tego stosowane jest przyjazne dla środowiska pokrycie farbą.

Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt
Szukasz czegoś więcej? Chętnie pomożemy!

Złóż bezpłatne zapytanie ofertowe - Dodaj ogłoszenie, a my zajmiemy się resztą.
  • Warunkowy dostęp do
    portalu megavet.eu

Dostęp do zawartości portalu megavet.eu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 


Czy jesteś osobą zawodowo związaną 
z branżą medyczną lub weterynaryjną?