MEGAVET-360X288PX.png  MEGAVET-20-idexx-youtube-1.jpg Slider_321920_LifeVet_10C_megavet_360x288px_PL_pol_04-2023.jpg
  • MEGAVET
Od 2011 roku tworzymy największy Katalog Firm Weterynaryjnych w którym znajdują się najlepsze produkty i usługi współpracujących z nami producentów, dystrybutorów oraz usługodawców branży weterynaryjnej. W myśl zasady All-in-One oddajemy w Państwa ręce platformę weterynaryjną megavet.eu, której celem jest przedstawienie możliwie najszerszego portfolio do wyposażenia placówki weterynaryjnej "od A do Z". 

Szukasz sprzętu weterynaryjnego?
Bez względu na to czy prowadzisz gabinet, lecznicę, przychodnię, klinikę czy szpital weterynaryjny platforma megavet.eu jest po to aby Ci pomóc zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Na naszej stronie, umożliwiamy zadawanie pytań zarówno o konkretne produkty weterynaryjne, jak również zapytania ogólne np. "Otwieram nową placówkę weterynaryjną. Proszę o wysłanie oferty na całe wyposażenie" - Zapytania ofertowe. Zapraszamy do składnia zapytań - to nic nie kosztuje, a wzbogaci Państwa o cenną wiedzę na temat poszukiwanych produktów bądź usług. 

Reprezentujesz dostawcę, prodcenta lub usługodawcę?
Chcesz wypromować swoją firmę oraz jej portfolio? Chcesz otrzymywać bezpośrednie zapytania o swoje produkty lub usługi? Nie czekaj i skontaktuj się z nami - Kontakt. Omówimy najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

 
  • Warunkowy dostęp do
    portalu megavet.eu

Dostęp do zawartości portalu megavet.eu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 


Czy jesteś osobą zawodowo związaną 
z branżą medyczną lub weterynaryjną?