• Categories
  • Search
  • Manufacturer - CANUN

Firma Canun już od wielu lat jest aktywnie obecna na polskim i zagranicznym rynku karm dla zwierząt. W tym czasie sumiennie wypracowaliśmy sobie pozycję lidera w zakresie żywienia czworonogów, na co istotny wpływ miały przystępne ceny, doskonała jakość naszych usług, pełne zaangażowanie profesjonalnej kadry pracowniczej i – co najważniejsze – rzeczywista pasja, z jaką podchodzimy do zwierząt oraz do swojego zadania. Karmienie czworonogów uważamy za naszą misję, dlatego w swojej ofercie posiadamy wyłącznie certyfikowane produkty najwyższej jakości, dostosowane do potrzeb pupili każdej rasy i wielkości, w różnym wieku i o zróżnicowanej aktywności fizycznej. Ponadto, w trosce o dobro zwierzaków i wizerunek naszej firmy, współpracujemy wyłącznie z doświadczonymi ludźmi – dietetykami, hodowcami, lekarzami weterynarii, treserami oraz renomowanymi sklepami zoologicznymi. Sukcesywnie zdobyte w ten sposób doświadczenie pozwoliło nam na rozbudowanie naszej działalności przewozowej, w wyniku czego staliśmy się wyłącznym dystrybutorem na terenie Polski znanej i cenionej na całym świecie suchej karmy hiszpańskiej marki CANUN, która jak żaden inny produkt stanowi gwarancję zdrowego i optymalnego rozwoju czworonożnych przyjaciół.

O tym, jak bliskie są nam zwierzęta, świadczy również nasza poza handlowa działalność: firma Cnun sponsoruje schroniska dla bezdomnych psów i kotów w Opolu i Kędzierzynie-Koźlu oraz finansuje sportową aktywność Łukasza Paczyńskiego, II V-ce Mistrza Świata z 2010 roku w powożeniu psich zaprzęgów.

Jeśli więc w szczególny sposób macie Państwo na uwadze szczęście oraz zdrowy rozwój swojego pupila, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą Canuna i podjęcia z nami czynnej współpracy.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?