Wielorazowe wzierniki weterynaryjne FireFly (BSM)
Symbol: B1
Dostępność: 🟦 Na zapytanie 100 szt.
Cena: 0
Cena: 0
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma Netto 0,00 zł
Suma Brutto 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: B1
Dostępność: 🟦 Na zapytanie 100 szt.
Cena: 0
Cena: 0
Komplet sześciu metalowych, wielorazowych wzierników weterynaryjnych, zaprojektowanych specjalnie do współpracy z wideootoskopami FireFly DE500/501 oraz DE550/551. W zestawie znajdują się wzierniki o różnych średnicach, co pozwala na ich precyzyjne dopasowanie do rozmaitych zastosowań diagnostycznych w weterynarii. Dwa wzierniki zostały wyposażone w kanały robocze, umożliwiające zastosowanie elastycznej pensety, co rozszerza możliwości diagnostyczne i zabiegowe.
Rozmiary wzierników:
Te trwałe wzierniki wielokrotnego użytku zapewniają doskonałą widoczność i wszechstronność podczas badań, co czyni je nieocenionym narzędziem diagnostycznym w weterynarii.
BESTOMED Sp. z o.o.
ul. Legionów 3
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
+48 572 903 886
biuro@bestomed.pl
Patryk Lukoszek
ul. Legionów 3
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
+48 697 007 088
patryk.lukoszek@bestomed.pl
Szukasz czegoś więcej? Chętnie pomożemy! Napisz czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Dodaj👉 bezpłatne zapytanie ofertowe 📝 |