Dodaj bezpłatne Zapytanie ⏱️ i daj nam 24h!

Ortezo-but typu dorsi-flex (BSM)

Symbol: B1

Dostępność: 🟦 Na zapytanie

Cena: Cena po zalogowaniu

Dostępność i dostawa

Ortezo-but dorsi-flex - wsparcie dla przedniej łapy

Profesjonalna orteza przeznaczona dla psów z problemem zawijania palców w przedniej kończynie. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego systemu dorsi-flex stabilizuje nadgarstek oraz unosi łapę, wspierając prawidłowe ułożenie kończyny podczas ruchu.

Cechy produktu:

Połączenie ortezy i buta - zapobiega ciągnięciu łapy po podłożu i poprawia biomechanikę chodu.
Stabilizacja i ochrona - boczne szyny aluminiowe (dwie po bokach i jedna z tyłu) zapewniają solidne usztywnienie, zapobiegając niepożądanym ruchom bocznym.
Wbudowany but dorsi-flex - doszyty na dole ortezy, wspomaga prawidłowe ułożenie łapy oraz dodatkowo chroni przed urazami.
System elastycznej taśmy - poprowadzona od góry ortezy, podciąga but ku górze, wspierając korekcję postawy łapy.
Regulacja i dopasowanie - zapinana na kilka rzepów w zależności od długości, co ułatwia zakładanie i regulację.
Wytrzymałe materiały - wodoodporna tkanina kordura z wypełnieniem z pianki poliuretanowej i włókniny gwarantuje trwałość i komfort noszenia.
Indywidualne dopasowanie - rodzaj buta, karabińczyków oraz szerokość taśm dostosowywane są do wielkości i wymiarów psa.

Ważne informacje:

  • Orteza jest niezginalna.
  • Długość nie może przekroczyć zgięcia łokciowego, aby zapewnić optymalne działanie.
  • Dostępne kolory: czarny, chaber (jeśli klient nie zaznaczy, orteza zostanie wykonana w kolorze czarnym).

Ortezo-but dorsi-flex to skuteczne rozwiązanie dla psów wymagających stabilizacji nadgarstka i wsparcia w korekcji chodu, zapewniające komfort i ochronę podczas codziennego funkcjonowania.

W celu dobrania odpowiedniego buta prosimy odrysować odcisk palców kończyny (druga kończyna uniesiona do góry), podając z odrysu długość i szerokość (B, C)

Minimalna możliwa szerokość podeszwy buta to 4,8 cm, a maksymalna 8 cm. W związku z tym nie zrobimy wyrobu dla malutkich piesków i kotów, a także dla bardzo dużych psów.

Prosimy o przemyślane zakupy i odpowiednie pobranie wymiarów. Produkt wykonywany jest na zamówienie i nie ma możliwości zwrotu!!

Parametry:

Uwaga!
Przy kontakcie z tą firmą powołaj się na MEGAVET.
Tym małym gestem wynagrodzisz naszą pracę!
Dziękujemy🙏🙂

BESTOMED Sp. z o.o.
ul. Legionów 3
42-600 Tarnowskie Góry
Poland

+48 572 903 886
biuro@bestomed.pl

Osoba odpowiedzialna

Patryk Lukoszek
ul. Legionów 3
42-600 Tarnowskie Góry
Poland

+48 697 007 088
patryk.lukoszek@bestomed.pl

Zapytaj o produkt


Szukasz czegoś więcej? Chętnie pomożemy!
Napisz czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą.

Dodaj👉 bezpłatne zapytanie ofertowe 📝


Warunkowy dostęp do
Katalogu Firm MEGAVET

Dostęp do zawartości Katalogu Firm Weterynaryjnych MEGAVET jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 




Czy jesteś osobą zawodowo związaną 

z branżą medyczną lub weterynaryjną?