• Categories
  • Search
  • Manufacturer - BELLUS

Nasza oferta to wysokiej jakości odzież medyczna, skierowana do pracowników szeroko rozumianej służby zdrowia — szpitali, przychodni oraz prywatnych placówek zabiegowych, a także kosmetycznych. Proponowane przez nas ubrania — w tym spodnie i spódnice, bluzy, fartuchy, koszule oraz obuwie — spełniają wszelkie standardy i wymogi obowiązujące w zakładach leczniczych.

Ubrania medyczne — spodnie, bluzy, fartuchy i obuwie

W naszym asortymencie znajdą Państwo profesjonalne artykuły odzieżowe dla lekarzy i pielęgniarek. Oferujemy między innymi koszule i bluzy w wielu interesujących odsłonach. Przyciągające oko wzory, niecodzienne aplikacje lub wizerunek ulubionej postaci — nasza firma udowadnia, że artykuły przeznaczone dla pracowników służby zdrowia nie muszą być nudne.

Nie zapominamy jednak o zwolennikach nieco bardziej stonowanych kolorów. Nasza selekcja odzieży — w tym koszul i fartuchów — bogata jest również w modele o tradycyjnej tonacji barw, które z pewnością zadowolą tradycjonalistów.

Istotnym elementem naszej oferty jest także obuwie medyczne, które obok ubrań stanowi ważny aspekt w kontekście komfortu podczas codziennej pracy.
This category has no products