• Categories
  • Search
  • Manufacturer - ALVO

Naszą misją jest spełnianie wymagań naszych Klientów poprzez oferowanie wysokiej jakości wyrobów.

Firma ALVO rozpoczęłą działalność gospodarczą 18 lat temu w 1993 r. w Śmiglu w Wielkopolsce pod nazwą Gastrometal. Produkowała wyroby wykonane ze stali nierdzewnej. W 2001r. firma przeniosła się do nowej hali i stopniowo zwiększała infrastrukturę. W 2005 r. Gastrometal zmienił nazwę na ALVO Grupa Gastrometal, a głównym profilem działalności firmy stała się produkcja wyrobów ze stali nierdzewnej przeznaczonych do stosowania w służbie zdrowia oraz świadczenie usług w ramach kooperacji.

Firma zatrudnia zespół ambitnych ludzi otwartych na nowości i elastycznych w działaniu. Jesteśmy obecni na Polskim rynku, jak i na rynkach wielu europejskich, azjatyckich i afrykańskich krajów. Inwestycje w rozwój nowych maszyn i technologii oraz doskonalenie kwalifikacji naszych pracowników spowodował dynamiczny rozwój firmy.

Głównym materiałem, w którym projektujemy oraz wykonujemy nasze produkty jest stal nierdzewna, a także stal lakierowana proszkowo oraz aluminium. Oferujemy szeroką gamę standardowych wyrobów zaprezentowanych w naszych katalogach, a także wykonujemy wyroby według indywidualnych projektów i potrzeb naszych klientów.
Współpracujemy z wieloma renomowanymi wykonawcami w projektach "pod klucz", takich jak budowa bądź modernizacja bloków operacyjnych.

Naszym klientom zapewniamy serwis oraz dajemy gwarancje długoletniej eksploatacji naszych wyrobów.

W 2001 roku wprowadzono System Zarządzania Jakością ISO 9001:2000, który daje gwarancje najwyższej jakości na każdym etapie powstawania produktu - od projektu poprzez dokumentację techniczną, zastosowany materiał i metody produkcji, po finalną kontrolę każdego wyrobu. Ponadto w maju 2009 r. firma uaktualniła system do wymagań EN ISO 9001:2008 i wdrożyła system zarządzania jakością dla wyrobów medycznych EN ISO 13485:2003+AC:2007.

irma ALVO produkuje wyroby dla weterynarii wykonane ze stali nierdzewnej AISI 304

  • stoły operacyjne, 
  • stoły zabiegowe, 
  • stoły do do mycia
  • wanny rehabilitacyjne
  • klatki zabiegowe


This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?