• Categories
  • Search
  • Manufacturer - ABOOK

Abook Sp. z o.o. od 1999 roku jest jednym z głównych dostawców rękawic medycznych na rynek Polski. Wraz z rozwojem nowych technologii, wprowadzamy na rynek coraz lepsze produkty, tak by zapewnić personelowi medycznemu, pracę w jak najlepszych warunkach.
Takie marki jak Ansell Medical, Semperit czy APL, gwarantują doskonałą jakość. Zdajemy sobie sprawę, że podczas wyboru rękawic coraz częściej zwraca się uwagę na to, by były one bezpieczne dla użytkownika i nie powodowały żadnych podrażnień czy uczuleń. Dlatego też oferujemy tylko sprawdzone rękawice i nie nadużywamy słowa hypoalergiczny.
Dla osób szczególnie uczulonych oferujemy rękawice bezlateksowe, bądź przy mniejszych alergiach- bezpudrowe. Mimo iż stanowią one podstawę naszej działalności, w naszej ofercie znajdziecie Państwo nie tylko rękawice.
Poza nimi możemy Państwu zaoferować szeroką gamę preparatów do dezynfekcji PROSEPT szwajcarskiej firmy OCC.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w przypadku niejasności prosimy o wszystkie pytania bądź sugestie.

This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?