• Categories
  • Search
  • Manufacturer - Dibaq

Pod koniec ubiegłego wieku, u podnóża Gór Orlickich, w krainie o wieloletnich tradycjach hodowlanych, powstało Centrum Badań i Rozwoju oraz hodowla zwierząt gospodarskich. Jednak tradycje rolnicze i hodowlane jej założycieli, rodziny Štěpán­ków, sięgają o wiele dalej stanowiąc solidny fundament, na którym zbudowano nowoczesną spółkę Dibaq. Kluczową marką w ofercie Dibaq, która łączy w sobie lata doświadczeń, badań i obserwacji jest Fitmin.

Co to jest Fitmin?

Fitmin to zaawansowane Programy Żywieniowe kla­sy premium i super premium, przeznaczone dla psów, kotów oraz koni. Filozofia Programu Żywieniowego Fitmin jest prosta i bliska sercu każdego miłośnika zwierząt: dostarczenie zwierzę­tom tego, co smaczne, zdrowe i skrojone na miarę! Nasze produkty powstają w oparciu o praktyczną wiedzę oraz stałe konsultacje z ekspertami z dziedziny żywienia, którzy są jednocześnie doświadczonymi specjalistami, pasjonatami i miłośnikami zwierząt. Bliska współpraca z czołowymi hodowcami oraz wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów, pozwala nam stale udoskonalać i poszerzać ofertę.

Wszystkie produkty marki Fitmin testujemy w naszym centrum badań i w naszej hodowli psów rasy border collie. Świetna kondycja i wzorowy stan zdrowia naszych psów są dla nas najlepszą rekomendacją! Dzięki temu mamy pewność, że w ręce naszych klientów trafia produkt najwyżej jakości, który w pełni zaspokoi potrzeby ich zwierząt.

Zaawansowany program żywieniowy Fitmin - skrojony na miarę

Jaki jest nasz sekret? Dostrzegamy różnorodność! Eksperci z Centrum Badań i Hodowli Fitmin, wychodząc naprzeciw specyficznym potrzebom naszych czworonożnych przyjaciół, stworzyli ulepszoną piątą generację karm z Programu Żywieniowego Fitmin dla psów.

Nowoczesna receptura zapewnia dużą zawartość surowców pochodzenia zwierzęcego, które są podstawą naturalnego żywieni. Aż 50% najwyższej jakości świeżego mięsa gwarantuje wspaniały smak, który potwierdzają właściciele nawet najbardziej wybrednych zwierząt. Nie używamy pszenicy, soi i innych zbóż genetycznie modyfikowanych w celu obniżenia ryzyka wystąpienia alergii. Nasze karmy dostarczają kwasów omega 3 i 6 w odpowiedniej proporcji, co jest kluczowe w profilaktyce zapalenia stawów i skóry. Dodatek prebiotyków oraz naturalnych przeciwutleniaczy wzmacnia układ odpornościowy organizmu oraz korzystnie wpływają na proces trawienia.

Wszystkie karmy wzbogacono o:
- kompleks ochrony stomatologicznej dla zdrowych zębów i dziąseł
- ekstrakt z rozmarynu dla poprawy funkcjonowania wątroby
- naturalne przeciwutleniacze dla ochrony przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i przedwczesnym starzeniem
- niezbędne pierwiastki śladowe w formie chelatów, co zapewnia ich wysoką przyswajalność
- ekstrakt z juki, który łagodzi nieprzyjemny zapach odchodów oraz ma działanie przeciwzapalne

Nasze karmy są nie tylko pożywne i zdrowe, ale także bardzo smakowite, mimo, że nie zawierają sztucznych barwników i polepszaczy smaku! Wszystko dlatego, że zostały wyprodukowane ze składników najwyższej jakości i zawierają prawdziwe świeże mięso. Na ostatnim etapie produkcji, każda granulka zostaje skąpana w ekstrakcie z wątróbki, który wydobywając wspaniały smak i zapach, sprawia, że naszej karmie wprost trudno się oprzeć.

Fitmin dog Purity Age and Immunity 200g [DBQ]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Fitmin dog Purity BARF and home nutrition 260g [DBQ]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Fitmin dog Purity Coat and Skin 160g [DBQ]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Fitmin dog Purity Digestion and Cleansing 70 tabs [DBQ]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Fitmin Dog Purity Prevention of Healthy Joints 200g [DBQ]
Sign in
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Fitmin dog Purity Relief for Joints 200g [DBQ]
Sign in