• Categories
  • Search
  • Manufacturer - ASAMED

ASAMED Sp. z o.o. 

W 1993 roku zainaugurowała działalność firma skupiająca pracowników z wieloletnim doświadczeniem w zakresie sprzedaży, doradztwa oraz serwisu aparatury laboratoryjnej, odczynników i akcesoriów do diagnostyki in-vitro. 

W naszej stałej ofercie znajduje się sprzęt medyczny nowy i rekondycjonowany. Proponujemy Państwu nowoczesny sprzęt laboratoryjny: ph-metry, konduktometry, nowe i używane analizatory z każdej kategorii:  biochemia, immunochemia, gazometria, elektrolity, koagulologia, mikrobiologia, urynologia.  Dostarczamy odczynniki do szerokiego spektrum analizatorów, pracujących na polskim rynku w szczególności do analizatorów hematologicznych wszystkich renomowanych producentów. 

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem na Polskę firm: 

  • Abbott Laboratories Poland Sp. z o.o. 
  • ERMA Inc., Japonia (Analizatory) 
  • DIAGON Hungary 

Obecnie poszerzyliśmy naszą ofertę o sprzęt diagnostyczny, taki jak: KTG, USG, EKG i kardiomonitory, sprzęt do fizykoterapii. Dzięki współpracy z wieloma firmami za granicą, możemy zaoferować naszym partnerom biznesowym wysokiej klasy sprzęt w atrakcyjnych cenach. Ponadto w swojej ofercie posiadamy analizatory i odczynniki, takich firm jak Siemens, Roche, Horiba ,Olympus, Radiometer, Beckman Coulter i wiele innych. 


This category has no products

Looking for something more? We are happy to help!

Submit a free request for quotation - Add an Ad and we will take care of the rest.

  • Conditional access to
    megavet.eu portal

Access to the content of the megavet.eu portal is possible only for persons practicing the medical profession or trading in medical devices.


Are you professionally related?
with the medical or veterinary industry?