Obserwując rozwój technologii, jak i potrzebę podnoszenia sobie komfortu pracy, stworzyliśmy oprogramowanie dla lekarzy weterynarii Veterinaro. Jest to intuicyjny i łatwy w obsłudze system do zarządzania placówką weterynaryjną. Jego główną zaletą jest mobilność – można z niego korzystać niezależnie od miejsca na Świecie, z dowolnego urządzenia z podłączeniem do internetu. Miesięczne abonamenty obejmują automatyczne aktualizacje. Ceny zaczynają się już 34 złotych brutto, a pierwsze 30 dni jest bezpłątnych. Program jest idealny zarówno dla nowych, jak i już istniejących gabinetów, albowiem zapewniany jest import danych. Każdy klient Veterinaro, otrzymuje w pakiecie bezpłatne usługi serwisu pupil.pl: wizytówkę placówki, zapis online na wizyty oraz Karty Medyczne Online swoich pacjentów.

Veterinaro oferuje 4 plany płatności miesięcznych oraz dla każdego nowego gabinetu 30 dni gratis. Cena najniższego, podstawowego to 34 zł brutto/miesięcznie i obejmuje 2 użytkowników oraz limit 3000 zwierząt. Kolejny pakiet – rozszerzony – to 49 zł brutto/miesięcznie z limitem 5 użytkowników oraz 9000 zwierząt. W tym pakiecie i wyższych są również smsy cykliczne oraz przypomnienia o szczepieniach. Następny pakiet, premium, obejmuje 12 użytkowników oraz brak limitu zwierząt. Ostatni plan to 20 użytkowników oraz nielimitowana ilość zwierząt.

Cena wszystkich abonamentów zawiera: automatyczne aktualizacje systemu, stały kontakt z infolinią oraz usługi pupil.pl (m.i.zapis online na wizyty).