Tak, to możliwe. Rewolucja w sterylizacji dzieje się tu i teraz. Narzędzia mogą być sterylne praktycznie na zawołanie. Wszystko dzięki technologii zastosowanej w autoklawie Enbio. Podmioty, które wykonują działalność leczniczą lub przeprowadzają zabiegi mogące naruszyć ciągłość tkanek, mają w obowiązku używać wyłącznie sterylnych narzędzi. Autoklaw Enbio to certyfikowane urządzenie medyczne, najwyższej klasy B, spełniające wszystkie wymogi Sanepidu.

Zastosowane japońskie podzespoły zapewniają praktycznie bezdźwięczną pracę. Wygląd urządzenia i jego design sprawiają że autoklaw postrzegany jest wręcz jako ozdoba gabinetu, i coraz częściej eksponowany jest dla Klienta, który widząc technologiczne nowości w temacie sterylizacji, czuje się jeszcze bezpieczniej.

Mniejsze wymiary, szybkość oraz unikalny design sprawiają, że autoklaw cieszy się dużym uznaniem wśród salonów kosmetycznych. Autoklaw może sterylizować narzędzia w dwóch temperaturach: 134 st. C oraz 121 st. C. Panel dotykowy pozwala na intuicyjną i prostą obsługę a dane procesów zapisują się na pendrivie dołączonym do urządzenia.
Obsługa autoklawu jest intuicyjna i nie wymaga żadnego dodatkowego przeszkolenia. Wszystko czego potrzeba do uruchomienia to standardowe gniazdko elektryczne oraz pojemnik z wodą destylowaną.

Zapoznaj się z ofertą Autoklawów firmy ENBIO:

ENBIO S
https://megavet.eu/Autoklaw-ENBIO-S-sterylizator-parowy-dla-weterynarii-p61

ENBIO PRO
https://megavet.eu/Autoklaw-ENBIO-PRO-do-sterylizacji-narzedzi-weterynaryjnych-i-medycznych-p6200