• O nas

Platforma weterynaryjna megavet.eu to katalog online produktów i usług typu all-in-one skierowany bezpośrednio do osób i firm zawodowo związanych z branżą weterynaryjną, zootechniczną i zoologiczną. Naszym celem jest pomoc w pozyskiwaniu najlepszych rozwiązań dla rozwoju Twojego biznesu. Staramy się zaoszczędzić Twój drogocenny czas i pieniądze, dlatego przy niektórych produktach bądź usługach znajdziesz możliwość ich zarezerwowania (zabukowania/booking). Dzięki naszej platformie Twoja rezerwacja zostaje bezpośrednio przekazana do dostawców, którzy są w pełni odpowiedzialni za ich finalną realizację. Masz nad tym kontrolę, ponieważ zawsze otrzymasz mailowo odpowiedni status Twojej rezerwacji.

Firma MEGAVET Piotr Słup-Ostrawski – operator i właściciel platformy weterynaryjnej megavet.eu – nie sprzedaje produktów czy usług zamieszczonych na łamach portalu, a jedynie przekazuje Twoje zainteresowanie do właściwego podmiotu mogącego zrealizować Twoją rezerwację lub obsłużyć Twoje zapytanie. Wtedy też ustalasz wszystkie warunki handlowe związane z realizacją zamówienia od dostawcy, w tym przede wszystkim cenę produktu/usługi oraz czas i koszt dostawy. W związku z powyższym oferta platformy weterynaryjnej megavet.eu ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego, ani też nie stanowi oferty sklepu internetowego zgodnego z przyjętą nomenklaturą.

 

Dokumenty:

Regulamin

Polityka prywatności

  • Warunkowy dostęp do
    portalu megavet.eu

Dostęp do zawartości portalu megavet.eu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 


Czy jesteś osobą zawodowo związaną 
z branżą medyczną lub weterynaryjną?