• Kategorie
  • System analizy ruchu Simi Motion Vet [MID]

Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon

 

Medycyna weterynaryjna oparta na dowodach - Analiza ruchu w diagnostyce, terapii i rehabilitacji.

System analizy ruchu Simi Motion Vet


Simi oferuje najlepsze oprogramowanie do analizy ruchu, które zapewnia dokładne wyniki również w dziedzinie medycyny weterynaryjnej i od lat jest wykorzystywane w badaniach i praktyce weterynaryjnej. Dlatego nasze oprogramowanie jest wykorzystywane do uzyskiwania pouczających informacji na temat złej postawy, asymetrii lub urazów i kulawizny koni i psów.

Analiza ruchu konia

Wiedza zgromadzona przez oprogramowanie Simi może znacząco wpłynąć na wybór podków lub ponownie sprawdzić kulawiznę i chód koni.

Posiadanie konia oznacza również, że kluczowe znaczenie ma zapobieganie kontuzjom. Dzięki Simi Motion będziesz w stanie dokonać wczesnego wykrycia asymetrii co pozwala uniknąć wielu kontuzji.

Simi Motion znajduje również użytek w sporcie jeździeckim i może pomóc w optymalizacji wyników sportowych. Analizy przy użyciu Simi Motion można również dokonywać podczas wyścigów lub zawodów. Wszystko, czego potem brakuje, to kompleksowa analiza ruchu i techniki jeźdźca lub dżokeja, aby usunąć wszystkie możliwe zakłócenia pochodzenia ludzkiego.

Dzięki nowej technologii Simi możesz teraz pracować całkowicie bez markerów. Jest to bardzo korzystne w przypadku pracy ze zwierzętami, ponieważ futro zawsze miało wpływ na umieszczanie znaczników. Dzięki Simi Shape nie trzeba już pracować ze znacznikami - ale dostępna jest również opcję pracy w formie hybrydowej, aby uzyskać to, co najlepsze z obu światów.

 

Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt
Szukasz czegoś więcej? Chętnie pomożemy!

Złóż bezpłatne zapytanie ofertowe - Dodaj ogłoszenie, a my zajmiemy się resztą.
  • Warunkowy dostęp do
    portalu megavet.eu

Dostęp do zawartości portalu megavet.eu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 


Czy jesteś osobą zawodowo związaną 
z branżą medyczną lub weterynaryjną?