• Kategorie
 • Monitor medyczny AG NEOVO X-24 [PSN]

Symbol: P1
Cena po zalogowaniu
Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon

 

AG NEOVO NOWA KONCEPCJA MONITORÓW MEDYCZNYCH

 

AG Neovo to wiodący na świecie dostawca wyświetlaczy na rynek klientów profesjonalnych i na rynek konsumencki. Firma, założona w roku 1999, ma kwaterę główną w Tajpej na Tajwanie i biura w całej Europie, Azji i Ameryce Północnej. Nazwa firmy wywodzi się od greckich słów Neo i Vo, co można tłumaczyć jako Nowa wizja. AG Neovo była jedną z pierwszych firm przemysłowych, która przewidziała zwiększenie możliwości dla urządzeń wyświetlania. Celem firmy jest konstruowanie urządzeń, które spełniają funkcjonalne i estetyczne wymagania wielu użytkowników i środowisk publicznych, takich, które uczyniły z AG Neovo markę wybieraną przez profesjonalistów z różnych gałęzi przemysłu.

 

WIʘCEJ NIŻ TRADYCYJNE MONITORY

 

Wyświetlacze AG Neovo są czymś więcej niż tradycyjne monitory desktop. Dzięki wbudowanej obsłudze video, wyświetlacze AG Neovo można bezproblemowo łączyć z odtwarzaczami DVD i innymi urządzeniami video - nie koniecznie komputerami. Montaż jest także łatwy i bezpieczny, dzięki wytrzymałej konstrukcji i rozwiązaniom zgodnym z VESA. Nie będzie już konieczne mocowanie do biurka lub do komputera, Wyświetlacze AG Neovo udostępniają szereg opcji widzenia i wyświetlania.

 

KONSTRUKCJA ZAPEWNIAJĘ„CA DŁUGOTRWAŁE UŻYTKOWANIE

 

Dzięki stosowaniu najwyższej jakości komponentów i materiałów, wyświetlacze AG Neovo umożliwiają długotrwałe użytkowanie. Typowy czas użytkowania wyświetlacza wynosi 50.000 godzin - to ponad dwie dekady, przy używaniu w biurze lub w szkole i prawie 6 lat nieprzerwanego działania przy 24 godzinnym ustawieniu np. dla celów ochrony. Dzięki ponadczasowej, wielokrotnie nagradzanej konstrukcji, wyświetlacz AG Neovo długo zachowa nowoczesny wygląd

 

RÓŻNE ŚRODOWISKA, RÓŻNE WYMAGANIA

 

Specyficzne wymagania środowiskowe dla każdej serii urządzeń wyświetlania AG Neovo są identyfikowane przed rozpoczęciem procesu projektowania. W zależności od tego, czy są to biblioteki publiczne, pomieszczenia nadzorowane, współczesne systemy transportowe, biura projektowe lub zaawansowane urządzenia medyczne, wyświetlacze AG Neovo są tworzone w celu zaspokojenia potrzeb środowisk publicznych i profesjonalnych, poprzez opatentowane technologie, innowacyjne zestawy funkcji i progresywne projektowanie.

 

SZKŁO OPTYCZNE NEOV™

 

 

 

Specjalnie zaprojektowane pod kątem wymagań wielu użytkowników i środowisk publicznych, szkło optyczne NeoV™ to najnowsza technologia produkcji płyty szklanej, zabezpieczającej wyświetlacze AG Neovo przed zarysowaniami i innymi przypadkowymi uszkodzeniami, które mogą wystąpić w wymagających środowiskach publicznych.

 

Zabezpieczenie panelu

 

Szkło optyczne NeoV™ podlega rygorystycznym procedurom procesu wytwarzania, w wyniku którego następuje utwardzenie szkła w celu nadania mu dodatkowej wytrzymałości i jakości. W typowym wyświetlaczu LCD, twardość panela osiąga zaledwie 2H (poza 10H) w skali twardości MOH i dla tego panel łatwo zarysować lub uszkodzić. Dzięki technologii szkła optycznego NeoV™, szkło osiąga wartość 6 w skali twardości. Taka twardość zabezpiecza panel przed brudem, powtarzającym się dotykaniem lub innymi sytuacjami, które mogą uszkodzić delikatną membranę panela LCD.

 

 

Zapobieganie odbiciom

 

Szkło optyczne NeoV™ posiada wielowarstwową powłokę. Możliwe jest zwiększanie lub zmniejszanie odbić i refleksji w zakresie 4,1% do 0,93%, co zapewnia poprawę odbioru wizualnego o 77,3%.

 

Wysoka gęstość optyczna

 

Przy wysokim współczynniku gęstości optycznej 97,7%, szkło optyczne NeoV™ zapewnia prawie doskonałą jasność panela. W typowych szkłach, współczynnik gęstości optycznej wynosi 91%. Gęstość optyczna i odbijanie można dostosować do różnych warunków otoczenia i potrzeb klienta.

 

Poprawiony komfort oglądania

 

Szkło optyczne NeoV™ zapewnia jasne, żywe, mniej ostre kolory, zmniejszając zmęczenie oczu przy wydłużonym czytaniu.

 

Łatwe czyszczenie

 

Szkło optyczne NeoV™ zostało poddane testowi CNS (13033) poziom A - kwasy i poziom B-zasady, który zakończył się pomyślnie. szkło można łatwo czyścić i dezynfekować wodą, alkoholem lub popularnymi środkami do czyszczenia.

 

MODEL X-24:

 

Poprzez wbudowany panel z podświetleniem LED, wyświetlacz X-24 zapewnia rozdzielczość Full HD 1920 x 1080, zbliżony do rzeczywistości kontrast, kolory i szczegóły na platformie Advanced Image Platform™ (AIP). Przeglądarka Smart Omni Viewer oferuje takie opcje jak PIP (Picture-in-Picture) i wybierane współczynniki proporcji. Czujnik EcoSmart wykrywa światło otoczenia i automatycznie dopasowuje podświetlenie.

 

Właściwości:

 • Technologia podświetlenia LED z wysoką rozdzielczością FHD 1920 x 1080
 • Wyraźny obraz ze współczynnikiem kontrastu dynamicznego 2 000 000
 • Wąska konstrukcja ramki 14 mm zapewniająca stylowy wygląd
 • Szkło optyczne NeoV™
 • Technologia AIP: Funkcje PIP i PBP; filtr grzebieniowy 3D/usuwanie przeplotu/ redukcja zakłóceń;
 • funkcja obracania obrazu
 • Wybierany współczynnik proprocji zapewnia największy obraz
 • Czujnik EcoSmart zapewnia niskie zużycie energii
 • Dopasowanie poziomu czerni
 • Uniwersalne wejścia: VGA, DVI, HDMI, S-Video, CVBS (RCA x 2), wejście/wyjście audio
 • Wbudowane głośniki (2W x2)
 • Przyciski sterowania z sensorem dotykowym dla zabezpieczenia przed wandalizmem
 • Wytrzymała metalowa obudowa
 • Posiada wystawiony aktualny Paszport Techniczny
 • Gwarancja 36 miesięcy
 • Możliwość finansowania:
 • Raty
 • Leasing
 • Pożyczka

 

Specyfikacja:

 

Rozmiar panela

23.6"

Jasność

300 cd/m² (Typowa)

Współczynnik kontrastu

2,000,000:1 (DCR)

Kąt widzenia (w poziomie/w pionie)

170Âş / 160Âş (Typowa)

Rozdzielczość wyświetlania

FHD 1920 x 1080

Sygnał wejścia

Analogowy, Cyfrowy, S-Video, CVBS, HDMI

Czas odpowiedzi

3 ms (GTG)

Wymiary bez opakowania

562 x 397 x 155 mm (22.1" x 15.6" x 6.1")

Waga netto

7.9 kg (17.4 funta)


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt