• Kategorie
  • Urządzenie do magnetoterapii PMT Qs Vet [MID]

Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon

 

Urządzenie do magnetoterapii PMT QS Vet to innowacyjne rozwiązanie do magnetoterapii weterynaryjnej, o ergonomicznym kształcie, proste w obsłudze.

Easy Qs Vet

Urządzenie do magnetoterapii PMT QS Vet to innowacyjne rozwiązanie do magnetoterapii weterynaryjnej, o ergonomicznym kształcie, proste w obsłudze. Generator pulsującego pola magnetycznego sterowany jest przez mikroprocesor obsługujący 3 niezależne kanały – każdy z dwoma wyjściami, do których można podłączyć łącznie 4 solenoidy i 2 miękkie aplikatory Flexa.

PMT Qs Vet dziedziczy cechy Easy Qs Vet i poszerza jego zastosowania: dzięki niezależnym kanałom umożliwia podłączenie paru aplikatorów jednocześnie. Urządzenie opiera się na generatorze PMT, a klient decyduje, który aplikator będzie najbardziej odpowiedni. Wprowadzone do pamięci urządzenia programy terapeutyczne podlegają modyfikacji, umożliwiając dostosowanie parametrów do konkretnych wymagań pacjenta, takich jak rodzaj patologii czy faza leczenia.

Metody aplikacji pola magnetycznego:

Terapia ukierunkowana (kontaktowa) przeprowadzana za pomocą aplikatorów elastycznych lub solenoidów o małej średnicy. Jest ona stosowana do leczenia urazów zogniskowanych, dysfunkcji i urazów ogólnych oraz jako uzupełnienie w terapiach przeciwbólowych.

Terapia ogólna (całościowa) przeprowadzana za pomocą solenoidów o dużych średnicach, stacjonarnych oraz przesuwanych manualnie lub automatycznie na leżance. Duża średnica aplikatora pozwala na przeprowadzenie terapii większych partii ciała lub całego organizmu. Zastosowanie obu metod zwiększa efektywność działania pola magnetycznego.

Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt
Szukasz czegoś więcej? Chętnie pomożemy!

Złóż bezpłatne zapytanie ofertowe - Dodaj ogłoszenie, a my zajmiemy się resztą.
  • Warunkowy dostęp do
    portalu megavet.eu

Dostęp do zawartości portalu megavet.eu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 


Czy jesteś osobą zawodowo związaną 
z branżą medyczną lub weterynaryjną?