• Kategorie
  • Zestaw do magnetoterapii Easy Qs Vet [MID]

Cena po zalogowaniu
Wysyłka w ciągu 1-30 dni roboczych
Zostaw telefon

Easy Qs Vet jest praktycznym i przenośnym urządzeniem do magnetoterapii weterynaryjnej, łatwym i intuicyjnym w obsłudze, przeznaczonym głównie do przeprowadzania leczenia miejscowego.

Easy Qs Vet

Easy Qs Vet jest praktycznym i przenośnym urządzeniem do magnetoterapii weterynaryjnej, łatwym i intuicyjnym w obsłudze, przeznaczonym głównie do przeprowadzania leczenia miejscowego. Dostarczane w zestawie elastyczne aplikatory Flexa Vet dopasowują się kształtem do każdego obszaru ciała, a generowane przez nie pole magnetyczne jest stałe i jednorodne, o emisji prostopadłej do powierzchni ciała.


Aplikatory Flexa Vet wytwarzają również wibrację, dającą dodatkowy efekt terapeutyczny. Wprowadzone do pamięci urządzenia programy terapeutyczne podlegają modyfikacji, umożliwiając dostosowanie parametrów do konkretnych wymagań pacjenta, takich rodzaj zwierzęcia, patologia i faza schorzenia (ostra/podostra/chroniczna). Aplikatory Flexa z łatwością dostosowują się do różnych części ciała pacjenta, ponadto pacjent może na nich leżeć podczas zabiegu lub aplikacja może mieć miejsce w szpitalnej klatce w wypadku mało mobilnych zwierząt.

Metody aplikacji pola magnetycznego:

Terapia ukierunkowana (kontaktowa) przeprowadzana za pomocą aplikatorów elastycznych lub solenoidów o małej średnicy. Jest ona stosowana do leczenia urazów zogniskowanych, dysfunkcji i urazów ogólnych oraz jako uzupełnienie w terapiach przeciwbólowych.


Terapia ogólna (całościowa) przeprowadzana za pomocą solenoidów o dużych średnicach, stacjonarnych oraz przesuwanych manualnie lub automatycznie na leżance. Duża średnica aplikatora pozwala na przeprowadzenie terapii większych partii ciała lub całego organizmu. Zastosowanie obu metod zwiększa efektywność działania pola magnetycznego.

Numer telefonu
E-mail
Zapytaj o produkt
Szukasz czegoś więcej? Chętnie pomożemy!

Złóż bezpłatne zapytanie ofertowe - Dodaj ogłoszenie, a my zajmiemy się resztą.
  • Warunkowy dostęp do
    portalu megavet.eu

Dostęp do zawartości portalu megavet.eu jest możliwy wyłącznie dla osób wykonujących zawód medyczny lub prowadzących obrót wyrobami medycznymi. 


Czy jesteś osobą zawodowo związaną 
z branżą medyczną lub weterynaryjną?