Dla Gadów

Dla Gadów

Hak na węże, dł. 120 cm

Standardowy hak służący do utrzymywania węża w bezpiecznej odległości poprzez poskromienie i uniesienie. Dla doświadczonych treserów. Dla mniej doświadczonych treserów polecamy poskromy na węże z serii N lub S.

więcej informacji
Poskrom na węże, seria N - różne długo…

Do wyboru 4 długości: 61cm, 76cm, 91cm, 106cm. Lekki poskrom do wyłapywania małych i średnich węży. Szczęki i rękojeść wykonane z bardzo mocnego nylonu, rurka z anodowanego czarnego aluminium o grubości ścianki 1.1 cm.

więcej informacji
Poskrom na węże, seria S

Najbardziej humanitarne i efektywne poskramianie węży. Wytrzymała konstrukcja z lekkiego aluminium. Mocne szczęki od wewnątrz pokryte gumą zapewniają pewny oraz bezurazowy chwyt. Operowanie jedną ręką. Poskromy z serii S dostępne są także w wersji wzmocnionej śr. 2.3cm, (...)

więcej informacji
Poskrom na węże Super Tube 183 cm

Wzmocniona wersja poskromu serii S posiadająca ciemno-zielone anodowane wykończenie aluminiowej prowadnicy o grubości 2.30cm. Szczęki pokryte gumą o długości 6.35cm, dostępne także dodatkowe nakładki ochronne na szczęki. Pewna kontrola, wygoda operowania - najlepszy pos (...)

więcej informacji
Poskrom Tomahawk Deluxe

Podwójnie wzmocniona konstrukcja z hartowanego aluminium, nadal lekka i zwrotna. Poskromy służące do ratowania i chwytania zarówno zwierząt domowych jak i dzikich. Z powodzeniem stosowane przy poskramianiu psów i gadów. Posiadają długą i wytrzymałą rękojeść, automatyczn (...)

więcej informacji