Ortopedia

Ortopedia

ArthroVet HA

To preparat przeznaczony do profilaktycznego i terapeutycznego stosowania u psów i kotów z zaburzeniami prawidłowej funkcji chrząstek stawowych i stawów. Polecany zarówno u zwierząt młodych w okresie intensywnego wzrostu, jaki i zwierząt starszych z chorobą zwyrodnienio (...)

więcej informacji
ArthroVet HA Complex

Preparat przeznaczony do profilaktycznego i terapeutycznego stosowania u psów i kotów z zaburzeniami prawidłowej funkcji chrząstek stawowych i stawów. Polecany zarówno u zwierząt młodych w okresie intensywnego wzrostu, jaki i zwierząt starszych z chorobą zwyrodnieniową (...)

więcej informacji
BOS Ortopedyczny usztywniacz kończyn d…

Poprawia mobilność zwierzęcia dotkniętego różnego stopnia porażeniem w obrębie dystalnych odcinków zadnich kończyn. Redukuje ryzyko powstania dalszych uszkodzeń, upadku. Dostępne rozmiary : S, L

więcej informacji
BUSTER Bandaż elastyczny w podajniku

Biały. Podajnik ułatwia zakładanie opatrunku. Zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Dobrze dopasowuje się do trudnych powierzchni, nie wymaga dodatkowego mocowania. Przylega ściśle ale bez negatywnego wpływu na krążenie krwi. Po zadarciu nie upuszcza ściegu i nie t (...)

więcej informacji
BUSTER Miękki usztywniacz w rolce, 1 m

Aluminiowy usztywniacz pokryty obustronnie gąbką. Przeznaczony do formowania na kończynie. W prosty sposób można dociąć odpowiednią długość nożyczkami. Nie cieniuje w obrazie rentgenowskim.

więcej informacji
BUSTER Szyna ortopedyczna IV

Do zastosowania w stabilizacji zewnętrznej. - Łatwy do mocowania. - Umożliwia pacjentowi poruszanie się. - Do zastosowania u psów i kotów. - Autoklawowalny. - Wykonany ze stali nierdzewnej. Dostępne rozmiary : S, M, L

więcej informacji
BUSTER Usztywniacz nadgarstka

Wykonany z trwałych materiałów, wzmocniony żebrowaniem.Redukuje napięcia w obrębie kości i stawów nadgarstka. Wnętrze wyściełane miękką, przewiewną gąbką.Dostępne rozmiary : XS, S, M, L, XL

więcej informacji
BUSTER Usztywniacz okolicy łopatki

Plastikowy, lekki usztywniacz z możliwością regulacji długości. Przeznaczony dla psów i kotów. Do mocowania zarówno bocznie jak i przyśrodkowo, na kończynie. Perforacja usztywniacza zapewnia odpowiednią cyrkulację powietrza. Zalecany do stosowania w przypadku: złamań, (...)

więcej informacji
CELLONA Opaska gipsowa 10 cm x 2 m, 5 …

Gaza impregnowana najwyższej jakości gipsem.Po aplikacji tworzy gładką powierzchnię.

więcej informacji
GeriatiVet

GeriatiVet to preparat przeznaczony dla psów starszych, które ze względu na swój wiek mają zwiększone zapotrzebowanie na substancje mogące uchronić je od najczęściej występujących zaburzeń stanu zdrowia. Glukozamina pomaga ograniczyć (...)

więcej informacji
Kleszcze do odginania gipsu CHIFA

Nowe, Produkcji polskiej, Fabrycznie zabezpieczone (zapakowane) Długość 25cm.

więcej informacji
MONKEY Usztywniacz kończyn dla koni

Im szybciej kończyna po urazie zostanie unieruchomiona, tym prędzej zwierzę wróci do pełnej sprawności. Wykonany z tworzywa ABS grubości 6 mm, które zapewnia doskonałe wsparcie dystalnych części kończyn końskich. Kształt usztywniacza wspiera tylną część kopyta, odciąża (...)

więcej informacji
MONKEY Zestaw opatrunków do usztywniac…

Im szybciej kończyna po urazie zostanie unieruchomiona, tym prędzej zwierzę wróci do pełnej sprawności.

więcej informacji
Nożyce do cięcia gipsu CHIFA

Nowe, Produkcji polskiej, Fabrycznie zabezpieczone (zapakowane) Długość 25 cm,

więcej informacji
Nożyce do cięcia gipsu CHIFA

Nowe, Powystawowe, Produkcji polskiej, Długość 37 cm,

więcej informacji
Nożyce do cięcia gipsu THURING (srebrne)

Bardzo mało używane, stan techniczny idealny, Produkcji niemieckiej, Długość krawędzi tnącej 3,5 cm, Długość całkowita 26 cm.

więcej informacji
Nożyce do cięcia gipsu THURING (srebrn…

Używane, stan techniczny idealny, Produkcji niemieckiej, Długość krawędzi tnącej 4,5 cm, Długość całkowita 41 cm.

więcej informacji
Ortopedyczna wiertarka i piła oscylacy…

Kompletny, bardzo solidny zestaw narzędzi do kości, zawiera: Wiertarkę z tulejką przedłużającą i końcówką Jacobsa Piłę oscylacyjną do cięcia kości i gipsu Ładowarkę i 2szt akumulatorów 2 pokrowce Torbę transportową 3 lata gwarancji Piła i wiertarka dostępne t (...)

więcej informacji
Ostrze do Piłki do kości 12 cali, 30.5…

Ostrze do Piłki do kości 12 cali, 30.5 cm.

więcej informacji
Ostrze do piłki do kości 14 cali, 35.5…

Ostrze do Piłki do kości 14 cali, 35.5 cm.

więcej informacji