Nefrologia

Nefrologia

Kit4Cat Piasek do pobierania moczu, 3 …

 Hydrofobowy piasek, który utrzymuje koci mocz na swojej powierzchni, czyniąc go łatwym do pobrania. Kit4Cat to prosty, nieinwazyjny sposób na pobranie kociego moczu do badania. Innowacyjna struktura piasku, zapewniapozostawanie moczu na jego powierzchni w postaci krop (...)

więcej informacji
KRULAB Paski do badania moczu, 100 sztuk

Dzięki zastosowaniu testów paskowych do badania moczu, badanie to można łatwo wykonać w każdych warunkach. Jest tanie, szybkie (wynik po 60 s) i wygodne, nie wymaga oczekiwania na wynik ani transportu moczu do laboratorium. Zakres badanych parametrów: - pH - azotyny (...)

więcej informacji
MSC autologiczne komórki macierzyste

MSC – usługa izolacji komórek macierzystych z tkanki tłuszczowej pacjenta w warunkach laboratoryjnych do autoprzeszczepu w celu regeneracji lub poprawy funkcjichorych i uszkodzonych tkanek oraz narządów. Usługa obejmuje przechowywanie komórek, umożliwiając tym samym ich (...)

więcej informacji
Szkolenie ON-LINE Medycyna Regeneracy…

INTERNETOWE SZKOLENIE DLA LEKARZY WETERYNARII Z ZAKRESU WETERYNARYJNEJ MEDYCYNY REGENERACYJNEJ Pakiet video-wykładów, akredytowany przez Krajową Izbę Lekarsko-Weterynaryjną. Kurs dostępny jest na portalu CentrumWiedzy Weterynaryjnej On- line  https://www.vetstudycentr (...)

99,00 zł
więcej informacji