Hematologia i Immunologia

Hematologia i Immunologia

KRUUSE Borrelia Quick Test, 5 sztuk

Szybki test na wykrywanie przeciwciał Borrelia w krwi pełnej, surowicy oraz w plazmie. Opakowanie zawiera 5 sztuk. Zalety: - łatwość przechowywania (2-30⁰C) - łatwość wykonania (krew/diluent/wynik) - duża wiarygodność wyniku (ELISA, Uniwersytet Georga Augusta w Gety (...)

więcej informacji
KRUUSE Ehrlichia Quick Test, 5 sztuk

Jest stosowany do szybkiego oznaczania obecności przeciwciał swoistych przeciw Ehrlichia canis w surowicy, plazmie lub krwi pełnej psów. Zalety: - łatwość przechowywania (2-30⁰C) - łatwość wykonania (krew/diluent/wynik) - duża wiarygodność wyniku (ELISA, Uniwersytet (...)

więcej informacji
KRUUSE FIV/FeLV Quick Test

Szybki test na wykrywanie przeciwciał FIV i FeLV w krwi pełnej, surowicy lub w plazmie.Pakowany po 5 szt lub 10 szt. Zalety: - łatwość przechowywania (2-30⁰C) - łatwość wykonania (krew/diluent/wynik) - duża wiarygodność wyniku (ELISA, Uniwersytet Georga Augusta w Ge (...)

więcej informacji
Staza naczyniowa

Elastyczna opaska z mechanizmem zwalniającym.

więcej informacji
Staza z klamrą zwalniającą, 5 sztuk

Wykonana z gumy. Opakowanie zawiera 5 sztuk.

więcej informacji
VetExpert Rapid FCoV Ag diagnostyka an…

Test VetExpert Rapid FCoV Ag (Coronavirus) jest testem immunologicznym, opartym na metodzie chromatograficznej, pozwalającym na jakościowe wykrycie antygenów koronawirusów w kale kotów. Czułość testu określona na 92,8 %, specyficzność testu określona na 98,1%.   (...)

więcej informacji
VetExpert Rapid FeLV Ag diagnostyka bi…

Test VetExpert Rapid FeLV Ag oparty jest na chromatograficznej metodzie immunologicznej służącej do jakościowego wykrywania antygenu wirusa białaczki (...)

więcej informacji
VetExpert Rapid FIV Ab diagnostyka imm…

Zestaw VetExpert Rapid FIV Ab oparty jest na chromatograficznej metodzie immunologicznej służącej do jakościowego wykrywania przeciwciał wirusa niedoboru (...)

więcej informacji
VetExpert Rapid Giardia Ag diagnostyka…

Test VetExpert Rapid Giardia Ag jest testem immunologicznym, opartym na metodzie chromatograficznej, pozwalającym na jakościowe wykrycie antygenów Giardia w kale psów i kotów. Czułość testu określona na 100%, specyficzność testu określona na 100 %.   (...)

więcej informacji
Analizator Hematologiczny MEK-6450J/K

Analizator Hematologiczny MEK-6450J/K Obsługa za pomocą kolorowego ekranu dotykowego o wysokiej rozdzielczości Analizator nie wymagający obsługi komputera  Wydajność do 58 badań na godzinę 20 parametrów z różnicowaniem WBC dla psów, kotów, krów i koni 12 para (...)

więcej informacji
Aparat do pomiaru poziomu hemoglobiny …

URIT-12 jest aparatem przeznaczonym do pomiaru hemoglobiny w diagnostyce in vitro. Aparat działa poprawnie jedynie z odpowiednimi paskami H12 firmy URIT DANE TECHNICZNE Zasada pomiaru:fotometryczna Pasek:paski testowe URIT H12 do pomiaru hemoglobiny Czas pomiaru (...)

550,00 zł
więcej informacji
Pulsoksymetr Edan VE-H100B

Przeznaczony jest do pewnego i skutecznego monitoringu pacjentów. Aparat, dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii komputerowych, gwarantuje szybkość i precyzyjność pomiarów nasycenia tlenem hemoglobiny tętniczej (SpO2) oraz częstości pulsu. Posiada alarm niskiego i (...)

więcej informacji
Pulsoksymetr weterynaryjny Mindray PM-…

Przeznaczony jest do ciągłego monitorowania, wyrywkowej kontroli, wyświetlania, przechowywania w pamięci oraz przesyłania danych dotyczących wysycenia krwi tlenem (SpO2) oraz częstości tętna (PR) u pacjentów. Pulsoksymetr może pracować w trybie monitorowania ciągłego lu (...)

więcej informacji
Analizator immunologiczny Point Reader V

- oznacza CRP u psów i AGP u kotów - mała wielkość próbki - zajmuje mało miejsca - prosty w obsłudze - w przyszłości powiększenie o kolejne parametry : SAA, T4, Cortisol, TSh, Virus marker

więcej informacji