Dermatologia i Wenerologia

Dermatologia i Wenerologia

KRUSAN Maść cynkowa KRUSAN 200 ml

Działa wysuszająco i ściągająco. Bezpośrednio po aplikacji tworzy oleistą powłokę zabezpieczającą przed wilgocią oraz drażniącym działaniem wydzielin i wydalin (ropy, potu, moczu).

więcej informacji
Transwab E.N.T MW 171 Wymazówka

Przeznaczona do transportu materiału pobranego z ran, skóry, okolic moczo-płciowych. Wymazówka z podłożem z węglem drzewnym.

więcej informacji
Transwab E.N.T Wymazówka z podłożem z …

Przeznaczona do transportu materiału pobranego z ran, skóry, okolic moczo-płciowych. Średnia zawartość węgla drzewnego.

więcej informacji
VetoSkin

VetoSkin to preparat przeznaczony dla psów i kotów z zaburzeniami dermatologicznymi, objawiającymi się suchą, matową, wypadającą sierścią oraz łuszczącą się skórą. To pierwszy weterynaryjny preparat wykorzystujący (...)

więcej informacji
Wymazówka z podłożem Amies

Przeznaczona do transportu materiału pobranego z ran, skóry, okolic moczo-płciowych.

więcej informacji
CRYOALFA® Przyrząd do kriochirurgii

W kształcie pióra, urządzenie współpracuje z tlenkiem azotu (N₂O) na zasadzie rozszerzalności chłodzenia i dochodzi do temperatury -89 °C. Bezkrwawe leczenie Prawie bezbolesne Minimalne blizny Idealny do zabiegów okulistycznych lub dermatologicznych Spe (...)

więcej informacji
Tick Twister Kleszczołapki

TICK TWISTER® Kleszczołapki to prosty, niezawodny i bezpieczny przyrząd do walki z kleszczami. Opracowany przez praktyka, lekarza weterynarii, p. Denisa Heitza, haczyk TICK TWISTER® jednym ruchem usuwa całe ciało kleszcza.   W opakowaniu znajduje się para haczyków o (...)

więcej informacji