Choroby zakaźne

Choroby zakaźne

VetExpert Rapid CDV Ag diagnostyka nos…

Zestaw VetExpert Rapid CDV Ag oparty jest na chromatograficznej metodzieimmunologicznej służącej do jakościowego wykrywania antygenu wirusa nosówki psów (CDV) w spojówkach, moczu, surowicy lub osoczu (...)

więcej informacji
VetExpert Rapid CPV Ag diagnostyka par…

Zestaw VetExpert Rapid CPV Ag oparty jest na chromatograficznej metodzie immunologicznej służącej do jakościowego wykrywania antygenu parwowirusa (CPV) (...)

więcej informacji
VetExpert Rapid FCoV Ag diagnostyka an…

Test VetExpert Rapid FCoV Ag (Coronavirus) jest testem immunologicznym, opartym na metodzie chromatograficznej, pozwalającym na jakościowe wykrycie antygenów koronawirusów w kale kotów. Czułość testu określona na 92,8 %, specyficzność testu określona na 98,1%.   (...)

więcej informacji
VetExpert Rapid FPV Ag diagnostyka pan…

Zestaw VetExpert Rapid FPV Ag oparty jest na chromatograficznej metodzie immunologicznej służącej do jakościowego wykrywania antygenu wirusa panleukopenii (FPV) w kale kotów. (...)

więcej informacji
Tick Twister Kleszczołapki

TICK TWISTER® Kleszczołapki to prosty, niezawodny i bezpieczny przyrząd do walki z kleszczami. Opracowany przez praktyka, lekarza weterynarii, p. Denisa Heitza, haczyk TICK TWISTER® jednym ruchem usuwa całe ciało kleszcza.   W opakowaniu znajduje się para haczyków o (...)

więcej informacji