Zwierzęta egzotyczne

Zwierzęta egzotyczne

BUSTER Kołnierz ochronny dla ptaków

Ograniczają dostęp dzioba do ran, innych uszkodzeń ciała. Łatwe w aplikacji. Transparentne. Dostępny w rozmiarach: - XS (80 mm), 10 sztuk - 273492 - S (100 mm), 10 sztuk - 273494 - M (140 mm), 10 sztuk - 273497 - L (200 mm), 10 sztuk - 273498 - Zestaw 15 sztuk (...)

więcej informacji
Hak na węże, dł. 120 cm

Standardowy hak służący do utrzymywania węża w bezpiecznej odległości poprzez poskromienie i uniesienie. Dla doświadczonych treserów. Dla mniej doświadczonych treserów polecamy poskromy na węże z serii N lub S.

więcej informacji
KRUUSE Kołnierz ochronny dla papug

Wykonany z materiału plexiglass. Łatwy w aplikacji. Dostępny w dwóch rozmiarach: - M (35 mm) - 273386 - L (45 mm) - 273387

więcej informacji
Poskrom na węże, seria N - różne długo…

Do wyboru 4 długości: 61cm, 76cm, 91cm, 106cm. Lekki poskrom do wyłapywania małych i średnich węży. Szczęki i rękojeść wykonane z bardzo mocnego nylonu, rurka z anodowanego czarnego aluminium o grubości ścianki 1.1 cm.

więcej informacji
Poskrom na węże, seria S

Najbardziej humanitarne i efektywne poskramianie węży. Wytrzymała konstrukcja z lekkiego aluminium. Mocne szczęki od wewnątrz pokryte gumą zapewniają pewny oraz bezurazowy chwyt. Operowanie jedną ręką. Poskromy z serii S dostępne są także w wersji wzmocnionej śr. 2.3cm, (...)

więcej informacji
Poskrom na węże Super Tube 183 cm

Wzmocniona wersja poskromu serii S posiadająca ciemno-zielone anodowane wykończenie aluminiowej prowadnicy o grubości 2.30cm. Szczęki pokryte gumą o długości 6.35cm, dostępne także dodatkowe nakładki ochronne na szczęki. Pewna kontrola, wygoda operowania - najlepszy pos (...)

więcej informacji
Poskrom Tomahawk Deluxe

Podwójnie wzmocniona konstrukcja z hartowanego aluminium, nadal lekka i zwrotna. Poskromy służące do ratowania i chwytania zarówno zwierząt domowych jak i dzikich. Z powodzeniem stosowane przy poskramianiu psów i gadów. Posiadają długą i wytrzymałą rękojeść, automatyczn (...)

więcej informacji
Rękawice ochronne Spectra

Idealna ochrona przed mocnymi ugryzieniami bądź podrapaniem. Bardzo dobrze spisują się w kontakcie z psami, kotami i ptakami. Dobra ochrona nie ogranicza zręcznych ruchów dłoni. Czarna skóra.

więcej informacji
Rękawice ochronne Tomahawk BGS 36 cm

BGS - Bite Guard Shorty to najwyższej jakości rękawice ochronne Split-Grain o długości 36 cm, wykonane z byczej skóry i Kevlaru. Posiadają dodatkowe ochronne podszycie w rękawie chroniąc przed miażdżącymi ugryzieniami. Kevlarowa podszewka zabezpiecza przed zębami i pazu (...)

więcej informacji
Ultrasonograf DRAMIŃSKI 4Vet

DRAMIŃSKI 4Vet - USG dla małych zwierząt i koni Doceniany przez najbardziej wymagających lekarzy. Stacjonarny i przenośny, dzięki niskiej wadze i bateryjnemu zasilaniu. Z wieloma sondami elektronicznymi i funkcjami dodatkowymi. Praca na nim to prawdziwa przyjemność (...)

więcej informacji
Chwytak na węże LUX

Chwytak zapewnia efektywne i humanitarne poskramianie węży. Anodowane wykończenie rury aluminiowej o grubości 2,30 cm. Szerokie ”Szczęki” długości 6,35 cm , zapewniają pewny i bez urazowy chwyt. Budowa rękojeści pozwala na pracę jedną ręką. Chwytak wyposażony w wyso (...)

więcej informacji
Chwytak na węże NV

Lekki poskrom przeznaczony do łapania małych i średnich węży. „Szczęki” i rękojeść wykonane z bardzo mocnego nylonu. Rurka wykonana z andowanego , czarnego aluminium o grubości ścianki 1,1,cm. Dostępne w długościach : 106 cm, 122 cm, 152 cm, 183 cm Nr. katal (...)

więcej informacji
Chwytak na węże Standard AL

Chwytak o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji wykonanej z lekkiego aluminium anodowanego na kolor zielony . Przeznaczony do chwytania węży, gadów i małych zwierząt. Pozwala na operowanie jedną ręką i pewny chwyt. Dostępne w długościach: 106 cm, 122 cm, 152 cm, 183 c (...)

więcej informacji
Chwytak SV AL

Chwytak o lekkiej i wytrzymałej konstrukcji wykonanej z lekkiego aluminium. Przeznaczony do operowania jedna ręką. Dostępne w długościach : 106 cm, 122 cm, 152 cm, 183 cm   Nr.katalogowy długość ( cm) SV AL 106-183 106 - 183

więcej informacji
Hak na węże

Hak na węże wykonany ze stali nierdzewnej z rękojeścią na końcu. Bardzo lekki i wytrzymały. Dostępne długości 117 cm , teleskopowy dł. 43-99 cm    Nr. katalogowy długość ( cm ) H – 117 117 H – 43/99 43-99

więcej informacji
Sieć weterynaryjna na ptaki

Lekka i mocna sieć wykonana z najwyższej jakości miękkiej tkaniny typu tafta. Obręcz wyścielona jest miękką gumą. Sieć przeznaczona jest do chwytania ptaków łavcznie z kaczkami a także kociąt i innych małych zwierząt. Dostępna w różnych rozmiarach.   Nr. kat (...)

więcej informacji