Informatyka

Informatyka

Oprogramowanie Veterinaro

Veterinaro to nowoczesny system do zarządzaniapraktyką weterynaryjną, który jest przede wszystkim: ·  Wygodny,prosty i intuicyjny Nie potrzebujesz opasłej instrukcji obsługi, wystarczy,że wybierzesz pakiet i się zarejestrujesz, dodatkowo oprogramowanie jest zawszeaktua (...)

więcej informacji
System cyfrowy Medici DR Vet

System  cyfrowy Medici DR służy do bezpośredniego ucyfrowienia każdego istniejącego aparatu rentgenowskiego stacjonarnego lub mobilnego. System może zostać wyposażony w różnej wielkości cyfrowe panele zgodnie z potrzebami klienta. W ofercie posadamy detektory stacjonarn (...)

więcej informacji
System Leonardo DR Vet

System Leonardo DR jest kompaktowym i wszechstronnym rozwiązaniem dla mobilnej, ambulatoryjnej cyfrowej radiografii. Płaski panel detektora umożliwia szybkie otrzymywanie doskonałych obrazów. System jest przykładem bezpośredniej radiografii cyfrowej (DR). Płaski panel p (...)

więcej informacji
Telemarketing weterynaryjny

Telemarketing to w ostatnich czasach najbardziej dynamicznie rozwijająca się gałąź działów handlowych. Jest nieodzownym elementem wspomagania sprzedaży, reklamy i promocji każdej Firmy.Porównując czas i koszt dotarcia do Klienta versus efektywność otrzymujemy najlepsz (...)

więcej informacji